Wyciekło MMO od Amazona

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Styczeń 2018
  • Komentuj 1

Zapowiedziane w 2016 roku New World od Amazon Game Studios jest jeszcze dalekie od ukończenia, ale już teraz można zobaczyć fragment rozgrywki, który wyciekł na Reddicie.

New World to sandboxowe MMO rozgrywane w ''przeklętym świecie'' XVII-wiecznej kolonialnej Ameryki Południowej. W oficjalnym opisie na Amazonie wspomniano o ogromnej swobodzie w wyborze rozgrywki, mechanice pór roku, zmiennej pogodzie i porze dnia. Oprócz ludzi w świecie New World spotkamy też ''opanowane przez potwory dzikie ostępy'' więc w grze spodziewajcie się cząstki rodem z opowiadań fantasy. Możecie zobaczyć krótki teaser gry w materiale na dole, fragment o New World zaczyna się w 1:19:

Gracz może wybrać czy woli być samotnym poszukiwaczem przygód czy bardziej zależy mu na tworzeniu ''kwitnących cywilizacji''. W New World nie zabraknie możliwości craftowania przedmiotów, budowy osad, uprawy ziemi czy walki z bandytami zamieszkującymi Amerykę Południową. Amazon chwali się jeszcze rozbudowanymi opcjami społecznościowymi i głęboką integracją z Twitchem, ale to niemal wszystko co o New World wiemy. 

Ale! Od czego mamy reddita i pochodzące z niego plotki? To właśnie tam użytkownik Tenebras Lux wrzucił krótki materiał rzekomo pochodzący z gry Amazona. Widzimy na nim fragment mapy świata, trzy postacie z gry oraz króciutkiego gameplaya, w którym kierowana przez nas postać prawdopodobnie bierze udział w bitwie o jakiś fort. Zobaczcie sami:

Pamiętajcie, że póki co są to jedynie plotki, ale film wydaje się dość wiarygodny. Widać, że New World jeszcze trochę do skończonego produktu brakuje, o ile rzeczywiście patrzymy na MMO Amazona. O New World poraz pierwszy usłyszeliśmy w 2016 roku, premiera gry ma mieć miejsce w ciągu najbliższych 12 miesięcy, ale żadnego potwierdzenia od Amazona nie ma.

Jak Wam się New World podoba? Kolejna, niewiele wnosząca do gatunku gra czy potencjalny hit?

Jeszcze sporo pracy czeka deweloperów New World 

[źródło: reddit.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze