Wyciekł trailer Warcrafta

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2015
  • Komentuj 9
world-of-warcraft-movie-e1429924057792 Obok asasynów to właśnie Warcraft wydaje się najbardziej wyczekiwaną premierą filmową wśród graczy. Choć film jest na ukończeniu to musimy na niego poczekać do czerwca 2016. Warcraft jest już z nami od ponad 20 lat. Kiedy w 1994 roku na rynku pojawił się Orcs and Humans chyba nikt się nie spodziewał jak ważna to będzie gra dla całej branży. RyXaL7C0fanH.878x0.Z-Z96KYqNa klasycznego RTSa w świecie Warcrafta czekamy od 2003 roku kiedy to pierwszy raz mieliśmy okazję zagrać w Warcraft III: Reign of Chaos. Na razie niestety nie zanosi się na kolejną grę z tego uniwersum. Wydaje się, że Blizzard w przypadku marki Warcraft koncentruje się raczej na rozwoju World of Warcraft. No i oczywiście na wspomnianym już filmie. No właśnie, film. Większość informacji jakie do nas docierają sugerują, że jest on już prawie skończony. Czekają go tylko drobne szlify i mógłby właściwie jeszcze w tym roku trafić na ekrany kin. Tak się jednak nie stanie, Blizzard woli nieco poczekać i pokazać go światu dopiero na przyszłe wakacje. Czas oczekiwania umilić nam miał wypuszczony na początku lipca całkiem ciekawie zrobiony trailer, w którym możliwe jest rozglądanie się po Azeroth:
_J8k43gUhY Ale nie jest to rzeczony film, o którym piszę w tytule. Nie jest do końca jasne gdzie udało się ten obraz przechwycić, wiadomo natomiast w 100%, że pochodzi on z blizzardowskiego filmu. Skąd taka teza? Wejdźcie tutaj i przekonajcie się sami! Wygląda na to, że będzie bardziej epicko niż u Jacksona i jego Władcy Pierścieni! 2931048-wc [źródło: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze