Współpraca

Moja strona i moje kanały mogą być miejscem na reklamę, ale stawiam tu kilka warunków. Nie interesuje mnie pokazywanie produktu, jeśli nie towarzyszy temu coś ciekawego, co może zainteresować mnie lub moich widzów/czytelników. Jeśli mam coś promować, to najpierw upewnię się czy jest to promowania warte. Cenimy sobie również wolność w komponowaniu kampanii reklamowych w naszych mediach, znając środowisko, w którym się obracamy. Lubię realizować niestandardowe kampanie zarówno od strony wykonawcy, jak i współtwórcy. Do tej pory uczestniczyłem w kilku akcjach zarówno małych, jak i dużych i posiadam sporo wiedzy na temat tego, jak kampanię zaplanować i zrealizować. Czy możesz dołączyć do streamerów JaRock? Przede wszystkim każdy ze streamerów, który chciałby dołączyć musi do nas napisać. Nigdy nie działa to odwrotnie, dlatego że szukamy osób, które naprawdę chcą być w ekipie, a nie tylko zebrać dodatkowe grono ludzi. Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć i czujesz, że tutaj pasujesz to pisz do nas :) Może się uda. Nasze media:

Strona/blog jarock.pl

Główny kanał YouTube "Remigiusz Maciaszek" aka RockAlone2k,

Główny kanał YouTube "JaRock",

Drugi kanał na YouTube "Rock Play" zbierający archiwum z programów Live,

Kanał YouTube ligi "Fantasy Expo Challenge",

Trzeci kanał na YouTube "Rock MMO" zbierający materiały z gier MMO nagrywanych na żywo,

Czwarty kanał na YouTube "MinecraftROCK" zbierający materiały z gry Minecraft - aktualnie nieaktywny,

Kanał Twitch.tv "RockAlone" tutaj powstają wszystkie nagrania Live - nieaktywny,

Kanał hitbox.tv "RockLIVE" tutaj powstają wszystkie nagrania Live,

Aplikacja na Androida "Ja,Rock!", z możliwością przeglądania wszystkich aktywności Rocka oraz większości aktywności streamerów i YT związanych z jarock.pl, w tym oglądanie LIVE, przeglądanie FB, strony jarock.pl, forum i wiele innych.

Fanpage Rock Alone

Fanpage naszej ligi e-sportowej tworzonej wraz z Fantasy Expo, liga Fantasy Expo Challenge

Fanpage Rock LIVE

Fanpage strony jarock.pl

Fanpage drużyny e-sportowej TeamROCK

Nasza grupa FB Ekipa JaRock

xx2

Kupując niektóre gry możecie natknąć się na taki właśnie znaczek na pudełku z grą, lub jej reklamą (logo jarock.pl). Oznacza to, że grę z całym sercem możemy polecić i mieliśmy okazje grać w tę produkcję, na jakiś czas przed premierą, by ocenić jej jakość. TUTAJ znajdziesz wszystkie gry jakie posiadają znaczek JaRock.pl.

Jesteś wydawcą/producentem gry i chciałbyś wydać swoją grę ze znaczkiem jarock.pl? Skontaktuj się z nami. Nasze główne wymaganie to możliwość zagrania w grę, minimum tydzień przed rozpoczęciem procedury wydawnictwa gry.

Jak się z nami skontaktować?

  • Sprawy biznesowe i prywatne dotyczące Rocka

Mail: [email protected] lub bezpośrednio do menadżera [email protected] (Remigiusz Maciaszek / Adam Zientarski)

  • Sprawy JaRock.pl - błędy na stronie, uwagi, problemy techniczne, współpraca ze stroną JaRock.pl i wszystkimi streamerami na JaRock.pl itd.
Mail: [email protected] - kontakt ogólny Osoby zarządzające: [email protected] - Angelika Bławat [email protected] - Daniel Delong [email protected] - Michał Milejski [email protected] - Adam Berdzik
  • Redakcja JaRock.pl - dla współpracy przy artykułach na stronie (jeżeli masz fajny tekst/materiał/video lub inne ciekawe)
Mail: [email protected] (Kamila Zielińska, Joanna Pamięta-Borkowska, Adam Berdzik)