WOŚP 2020 trwa! Zobacz JaRock w akcji!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2020
  • Komentuj 1

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze, chociaż my gramy już od czwartku! Wciąż jednak cała Ekipa JaRocka ma w sobie energię, by grać razem z Wami dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Łapiemy wiatr w żagle i gramy do końca oraz minutę dłużej, by wspólnie przekraczać kolejne bariery. 

Specjalnie na tę okazję, NieDaRadek nagrał na WOŚPa nowy hymn dla JaRocka! Posłuchajcie Radosława w przeboju "Grosza wrzućże WOŚPOWI"!

Zapraszamy Was do zdjęć i filmów, które nagraliśmy podczas naszego 78-godzinnego streama. Zobaczcie, co dzieje się na Placu Bankowym!

Pizza Dominium dba o wszystkich wolontariuszy oraz naszą Ekipę!


 

 

Baniak, HS, Seto, NieDaRadek i Łosiu - Nasza RPGowa ekipa!


Podczas sesji Baniaka przekroczyliśmy kwotę 100 tysięcy złotych!


 


A poza tym na streamie jak zawsze czekają na Was tańce, hulańce i swawole! Bądźcie razem z nami na jarock.pl/live/jarock!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze