Witaj, Riot Mobile! Żegnaj League+!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Październik 2021
  • Komentuj 0

Jestem boomerem, znaczy nie wyrabiam z pędem technologicznym tak, jak młodzież. Nie uważam, że potrzebuję wszystkiego i część aplikacji zwyczajnie unikam. Niemniej coraz częściej łapię się na tym, że na smartfonie przydałoby się coś do jakiegoś konkretnego tytułu. Nie do wszystkich gier oczywiście, ale okazjonalnie zdarza mi się jakąś aplikację pobrać, czy to nakładkę do Pokemon GO, czy ogarniacza towarzyszy w World of Warcraft. Riot Games z kolei oferuje coś własnego.

Aplikacja od Riot Games ułatwić ma życie w League of Legends i nie tylko

Aby ułatwić poruszanie się w stale rozszerzającym się ekosystemie, Riot Games przeszktałca aplikację League+ w mobilnego towarzysza do wszystkich gier i produktów Riot. Pierwszą rzeczą, którą powinniście wiedzieć, jest to, że 4 października 2021 r. League+ zostanie zaktualizowane do Riot Mobile.

Jakie są kluczowe zmiany?

  • Profile graczy
  • Czat międzygrowy i międzyregionalny
  • Szybkie sposoby na wyszukiwanie znajomych i rozpoczynanie rozmowy
  • Nowy wygląd i obsługa

Jeśli szukacie prostego sposobu, by pozostać na bieżąco z ważnymi dla was grami i wydarzeniami, Riot Mobile sprawdzi się idealnie. Nie martwcie się, jeśli gracie tylko w jedną z gier Riotu. Riot Mobile umożliwia graczom łatwe ustawienie filtrów, dzięki czemu zobaczą tylko zawartość i przygody, które najbardziej ich interesują.

Jeśli League+ jest już zainstalowane na waszych telefonach i macie włączone automatyczne aktualizacje, aplikacja zaktualizuje się sama, gdy będzie to możliwe w waszym regionie. Jeśli nie, to zwyczajnie udajcie się do wybranego z aplikacjami, aby pobrać Riot Mobile.

Riot zapewnia, że aplikacja będzie cały czas rozwijana. Skusicie się na nią?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze