Wiemy co EA pokaże na EA Play

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Marzec 2018
  • Komentuj 1

Kolejny raz EA zorganizuje swoją własną konferencję tuż przed E3. W zeszłym roku na EA Play Elektronicy pokazali Battlefronta II, a tegoroczne EA zapowiada się co najmniej tak samo nieźle.

EA Play czymś nas zaskoczy?

Już teraz możecie zapisać się na event, ale jeśli będziecie go oglądali na sieci, choćby na JaRockowej relacji, to wiadomo już czego po EA możemy się spodziewać. Wiadomości pochodzą z formularza zgłoszeniowego na EA Play, więc zawarte w nim informacje możemy uznać za pewnik. 

Jakie niespodzianki szykuje więc EA? Szczerze? To chyba żadnych, poza tą, że żeby uczestniczy w EA Play trzeba mieć skończone 18 lat. Możemy się więc spodziewać pokazów gier przeznaczonych dla starszej widowni. Formularz wymienia oczywiście tegorocznego Battlefielda i nowe gry od EA Sports (czytaj FIFA, Madden czy NBA Live).

Szykujecie się?

Na pewno cieszy zapowiedź pokazu Anthem, choć nie jest jednoznacznie powiedziane czy zobaczymy tam jakiś gameplay. Wokół gry ostatnio zrobiło się gorąco, bo w sieci pojawiły się plotki, że dla BioWare Anthem może być grą ''być albo nie być''. EA nie było zadowolone z tego jak wyglądała Andromeda i postawiła BioWare ultimatum: albo Anthem uda się genialnie, albo Elektronicy zrobią to, z czego ostatnimi czasy zaczęli słynąć (obok mikrotransakcji ma się rozumieć): zamkną studio.  

Na liście znalazł się też Battlefront II, który ostatnio doczekał się sporych zmian. EA odblokowała wszystkich bohaterów i pozbyła się budzącego kontrowersje systemu rozwoju postaci, który opierał się na skrzynkach i mikropłatnościach. Na EA Play zapewne zobaczymy jakiś kolejny dodatek, obawiam się tylko, że dla Battlefronta jest już nieco za późno. 

Ile można łupać Simsy? Długo. EA zapowiada, że na na EA Play Simsy oczywiście się znajdą, ale nie mówią czy chodzi o kolejny dodatek do tej znoszącej złote jaja kury, czy może nastał czas na pokazanie światu piątej odsłony Simsów. Od premiery ''czwórki'' minie w tym roku cztery lata, więc może ''piątka'' jest na rzeczy? Formularz co prawda zapowiada tylko ''krótkie spojrzenie na The Sims'', ale myślę, że fani Simsów by się nie obrazili. 

W tym roku EA Play odbędzie się w dniach 9 do 11 czerwca, ale nie będziecie musieli lecieć do Hollywood żeby to wszystko zobaczyć. Wystarczy, że zerkniecie na naszą JaRockową relację!

Pierwszy gameplay dopiero na EA Play?

[źródło: register.ea]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze