Wielki patch do The Bard's Tale IV

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Luty 2019
  • Komentuj 1

W okolicach premiery zagrywaliśmy się z Michałem w The Bard's Tale: Barrows Deep. Napisaliśmy też dwie recenzje (tu moja, tu Michała), chociaż jako fanka serii byłam nieco surowsza dla nowego tytułu Briana Fargo. Mimo nieco masochistycznej mechaniki gry i wielu bugów, które twórcy z inXile łatali zaraz po premierze, jest to całkiem fajny powrót do ''starego grania''. 

Bardzo więc cieszy mnie fakt, że w czerwcu pojawi się kolejny patch, tym razem spora reżyserska aktualizacja Director's Cut, która nie tylko poprawi grafikę, mechanikę i balans gry, ale również doda nową zawartość.

Aktualizacja będzie bezpłatna, a co ważniejsze, gra pojawi się w końcu również dla użytkowników Linuksa i Maca, tego samego dnia co wersja reżyserska.

Nowa zawartość:

- Pojawi się nowa lokacja, loch o nazwie Royal Necropolis of Haernhold,

- Ekwipunek wreszcie posortujemy według kategorii przedmiotów,

- Nowe protrety i animacje,

- Pojawią się nowe przedmioty.

[Źródło:kickstarter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze