Więcej gwiazd na Comi-Con!

Do pierwszego w Polsce Comic Conu pozostał zaledwie tydzień. Bilety kupione, terminy zaklepane, jednak organizatorzy ani na chwilę nie zwalniają przy wypełnianiu luk programowych wydarzenia.

Melissa z Teen wolf

Jeżeli gdzieś da się wepchnąć dodatkową godzinkę na spotkanie z kolejną gwiazdą seriali, to organizatorzy to wykorzystują. I chociaż lista chętnych do przyjazdu aktorów wyglądała imponująco już parę dni temu, to wczoraj pojawiła się informacja o kolejnej znanej osobie.

Tym sposobem, od ostatniego newsa, do składu dołączyła Melissa Ponzio, znana fanom młodzieżowego Teen Wolfa, oraz, ku mojej wielkiem radości, Nadia Hilker, grająca w rewelacyjnym The 100, które już dzisiaj wyemituje swój finałowy odcinek czwartego sezonu.

Nadia z the 100

To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż po zapowiedzeniu Nadii twórcy rozpoczęli kolejną zgadywankę. Już teraz wiemy, że na Comic Conie pojawi się również ktoś z Breaking Bad, oraz The Vampire Diaries! Jeżeli nie chcecie zgadywać na kogo trafi, to koniecznie sprawdźcie o 20:00 na FB Comic Con. To tam o 20:00 odkryją się karty!

I przypomnę jeszcze tylko, że na Comic Conie zobaczycie aż 3 osoby z ''Gry o Tron''. Lady Mellisandre, Tywina Lannistera czy Gregora Clagane'a zwanego ''Górą''.

Pojawi się też masa polskich artystów, w tym Magdalena Kozak, której nowa książka ''Młody'' ma premierę 31 maja. Idealnie na zebranie kilku podpisów do pachnącego nowością egzemplarza. Po samym wydarzeniu, na naszej stronie z pewnością pojawi się recenzja tej pozycji.

 

 

Widzimy się w Warszawie! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze