Widzimy się na PGA

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Październik 2017
  • Komentuj 9

PGA rusza już w ten weekend, nie może na nim zabraknąć JaRocka! W sobotę spotkacie nas na scenie Twitcha w pawilonie 6A. Startujemy o godzinie 14:00 i zostaniemy z Wami aż do 20:00!

Poznań Game Arena chyba specjalnie Wam przedstawiać nie trzeba. Odbywająca się corocznie impreza gromadzi dziesiątki fanów komputerowej rozrywki. W programie znajdziecie spotkania z deweloperami, konkursy cosplayerów, e-sportowe turnieje i oczywiście spotkania z Waszymi ulubionymi internetowymi twórcami. I w tym momencie wkraczamy my, JaRockowcy, bo będzie można spotkać, pogadać i wspólnie pograć już w najbliższą sobotę od godziny 14:00!

W związku z tym, że przejmujemy scenę Twitcha przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Będzie okazja pograć w FIFA 18 wraz z Grabą i CTSG, dołączyć do Ekipy z Plusem czy potańczyć wraz z Lempiank i Brunecią w Just Dance, a jeśli macie do nas jakieś pytania to będzie okazja je zadać podczas sesji Q&A.

Jak to będzie wszystko wyglądało? Poniżej podrzucam Wam harmonogram:


14:00 - FIFA 18 (PC lub PS4), Graba + CTSG + widzowie + możliwość dołączenia


15:00 - Ekipa z Plusem (PS4), Graba, Kromka, Bungo, Yuuhi + możliwość dołączenia


16:00 - Q&A - Kycu, Yuuhi, Łosiu, Bungo, Kromka


17:00 - PUBG - Kycu, Nexos, Łosiu + Niklaus


18:00 - HearthStone with Bixente, BlackFireIce + możliwość dołączenia


19:00 - Just Dance - Brunecia + Lempiank + możliwość dołączenia


Jak widzicie dla każdego znajdzie się coś interesującego, mamy nadzieję że wśród tylu rzeczy na PGA znajdziecie czas żeby do nas choć na chwilę zajrzeć! Serdecznie zapraszamy też na niedzielny pokaz filmu ''Wszystko z nami w porządku'', który odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00 w budynku numer 15 w ramach Game Industry Conference. 

Do zobaczenia w Poznaniu!

Do Poznania przyjeżdżamy potężną ekipą!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze