Widzę Głosy - YouTube Wartościowy #1

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Lipiec 2018
  • Komentuj 7

Ostatnio do pokoju wbiegli mi współlokatorzy z porywającą wiadomością. W Koszalinie (nasze regiony) odbyło się Fame MMA coś tam, coś tam. Puscili mi reklamę tego wydarzenia i poziom zażenowania polskim YouTubem zalał mnie falą goryczy. Tym bardziej, że jest tak wiele wartościowych i ciekawych zarazem kanałów, że wstyd mi za polskich widzów. WSTYD! Bo te ciekawe nie mają wyświetleń, a patologia się cieszy i baluje za ich pieniądze. 

Tyle jeśli chodzi o narzekanie, a teraz chciałabym zaprosić Was na nową serię, z którą będę wracać za każdym razem, gdy odnajdę dla Was jakąś perełkę. YouTube Wartościowy, to będzie mój pojedynek z ciemnotą i wyraz szacunku dla ludzi pasji, którzy mają jeszcze coś do powiedzenia.

Dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć o kanale Widzę Głosy. W każdym odcinku pojawiają się aktorzy dubbingowi, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach przy pracy nad swoim dorobkiem artystycznym. Wspominają historie, które im towarzyszyły oraz próbóją odegrać dawno zapomniane role.

Jednym z moich ulubionych odcinków jest wywiad z Agnieszką Kunikowską, której pięknym głosem przemówiła nie tylko Fiona, ale również Triss Merigold czy Symmetra z Overwatcha. gwiazd pojawia się jednak dużo więcej, a zapewne nie raz zaskoczycie się tak jak ja, kiedy okaże się, że dany aktor podłożył głos właśnie tej postaci! Jest to sentymentalna i bardzo piękna podróż do wspomnień i możliwość poznania swoich ulubionych bohaterów na nowo.

Kanał Widzę Głosy na YouTubie

Serdecznie polecam Wam ten kanał, bo mnie wciągnął na długie godziny! Jeśli macie swoje ulubione kanały, które powinny trafić do tej serii, to dajcie znać w komentarzach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze