W weekend kopiemy za free

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Trial dostępny tylko dla konsolowców

Trial dostępny tylko dla konsolowców

W najbliższy weekend wszyscy posiadacze konsol obecnej generacji będą mogli za darmo wypróbować najnowszą Fifę. Trial obejmuje całą grę, w tym również tryb The Journey, ale kilka obostrzeń się znajdzie. Może już w ten weekend ktoś z Was rozegra bardziej szalony mecz niż ten z wczorajszej Lidze Mistrzów, w którym zespół ze stolicy Polski zmierzył się z niemiecką Borrusią. Wyniku 4:8 na korzyść zespołu z Zagłebia Ruhry chyba nie spodziewał się nikt. Wracając jednak do Fify  - EA nakłada na graczy kilka ograniczeń. Pierwszym jest wymóg posiadania konta u Elektroników i podłączenie do internetu, z czym nie powinno być większych problemów. Chcielibyście zagrać po sieci? Niestety na razie nie wiadomo czy będziecie potrzebowali do tego abonamentu w Xbox Live Gold i PlayStation Plus.
Druga sprawa to podział graczy. Tak, bo Ci z Was, którzy myślą o wypróbowaniu gry za pomocą swojego Xboxa One, będą mieli na to jedynie 10 godzin. A jeśli w przeszłości korzystaliście z przedpremierowego triala w ramach EA Access, to tacy gracze ''mogą nie mieć pełnego dostępu do 10-cio godzinnej darmowej wersji próbnej'' napisano na oficjalnej stronie EA Sports. Jeśli idzie o PS4 to informacji o jakichkolwiek czasowych ograniczeniach na razie nie ma, nie napisano też o nich w oficjalnym oświadczeniu. Możliwe więc, że graczom na PS4 żadnych warunków, poza kontem u EA i podłączeniem do internetu, Elektronicy nie postawią. Postępy jakie uda się Wam poczynić podczas testów zostaną przeniesione do pełnej wersji Fify, o ile oczywiście zdecydujecie się na zakup. Weekend w tym tygodniu zaczyna się nieco wcześniej, bo trial w Polsce dostępny będzie od czwartku wieczorem, testy zakończą się w niedzielę rano.

Miłego grania!

Miłego grania!

[źródło: easports.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze