W piątek rusza Bit Festiwal

Ósma edycja BIT Festwial rusza już w najbliższy piątek. Studenci z BEST zapraszają nie tylko na warsztaty informatyczne, ale także na e-sportowe turnieje i gry bez prądu! Start piątek 26.05 o godzinie 22:00 w budynku C-18 przy ulicy Hoene-Wrońskiego 10 we Wrocławiu.

''BEST Information Technology Festival  (BIT) to festiwal informatyczny organizowany już po raz ósmy przez organizację studencką BEST Wrocław na Politechnice Wrocławskiej'' napisano na oficjalnej stronie festiwalu. ''Celem projektu jest poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów z zakresu informatyki, umożliwienie nawiązania kontaktu z wiodącymi firmami z branży IT, a także dobra zabawa w klimacie gier i internetowej popkultury''

W piątek o godzinie 15:00 w budynku C13, jeszcze przed oficjalnym startem festiwalu, będzie możliwość wzięcia udziału w wykładzie poświęconym sztucznej inteligencji prowadzonym przez pracowników Intela. Jeśli interesują Was problemy przed jakimi stoją inżynierowie tworzący dzisiejsze układy AI to warto na wrocławskiej Politechnice się pojawić. Zwłaszcza, że będzie okazja wygrać Intel Compute Stick.

Ale BIT to nie tylko miejsce, w którym można dowiedzieć się czegoś ciekawego, bo organizatorzy nie zapomnieli o fanach e-sportu. Swoich sił będzie można spróbować w turniejach League of Legends, FIFA, Counter Strike, Mortal Combat oraz Hearthstone'a, które będą trwały przez całą noc. Tak, bo tegoroczny BIT Festiwal będzie trwał aż do 04:00 rano w sobotę. 

Nudzić się jednak na pewno nie będziecie. Oprócz najnowszych gier komputerowych na BIT Festival czekać też będzie strefa retro ze starym sprzętem do grania. A jeśli będziecie chcieli dać chwilę odpocząć oczom, to nic nie stanie na przeszkodzie, żeby na chwilę odejść do ekranów komputerów i przesiąć się na gry bez prądu w specjalnie przygotowanej strefie planszówek. 

Jeśli dalej będzie Wam po nocnych maratonach mało, to w sobotę od godziny 12:00 będziecie mieli okazję zobaczyć finały CS:GO i LoL-a i pobawić się nieco wirtualną rzeczywistością na stoisku z VR - emocji na pewno nie zabraknie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie BIT Festiwal, widzimy się w budynku C-18 (znanym lepiej jako SKS) przy ulicy Hoene-Wrońskiego 10 o 22:00. Do zoabczenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze