W kwietniu poznamy nowy dodatek do WoW-a!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Marzec 2022
  • Komentuj 0

Cóż, World of Warcraft jakoś się trzyma. Nie jest źle, bo w zasadzie mimo zamieszania dookoła Blizzarda oraz średniej jakości najnowszego dodatku, graczy nie brakuje. Co prawda konkurencja rośnie w siłę, ale WoW wciąż się trzyma. Jestem zdania, że to zasługa głównie trzech wersji Classica (WoW Classic, Burning Crusade Classic oraz Season of Mastery), ale Shadowlands pewnie ma również w tym swój udział. Niedługo zaś dowiemy się, co dalej czeka World of Warcraft!

W kwietniu poznamy nowy dodatek do WoW-a!

Blizzard ogłosił, że 19 kwietnia będzie miał dla graczy World of Warcraft ważną prezentację. Wtedy bowiem ujawniony zostanie najnowszy dodatek do tego MMORPG-a. Nie wiemy na ten moment co to w ogóle będzie, a plotki wskazują na Smocze Wyspy. Niemniej realnie wszystko może się wydarzyć, chociaż już niedługo powinniśmy mieć więcej poszlak. Dlaczego?

Shadowlands otrzymało aktualizację 9.2 z ostatnim raidem, który nie został w całości udostępniony. Finałowy boss dopiero przed nami, więc w tym tygodniu rozstrzygną się losy krainy umarłych oraz Azeroth. Gdy bohaterowie pokonają Jailera, otrzymamy filmik zwieńczający obecne rozszerzenie. Powinien on odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań, zamknąć część wątków, a także być wprowadzeniem do tego, co czeka World of Warcraft.

Oczywiście mamy jeszcze na horyzoncie patch 9.2.5, będący ponoć ostatnią aktualizacją Shadowlands i pomostem do nowego rozszerzenia. Będzie się zatem działo i najbliższe tygodnie mogą okazać się niezwykle emocjonujące. W końcu chyba wszyscy są ciekawi, co przyniesie przyszłość World of Warcraft i czy warto będzie sięgnąć po nowe rozszerzenie. Znaczy, ja jestem ciekawy, nie wiem jak Wy! Mam bowiem wrażenie, że od tego dodatku może sporo zależeć…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze