W Insurgency zagracie za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

New World Interactive oferuje Insurgency całkowicie za darmo. Wystarczy wejść na Steama i dodać grę do swojej kolekcji. Ale uwaga! Czas na to kończy się jutro wieczorem.

W  Insurgency pierwszy raz mieliśmy okazję zagrać w 2014 roku i choć gra nie zdobyła popularności Battlefielda czy Call of Duty, to przez wielu uważana jest za bardzo ciekawą alternatywę dla tych dwóch tytułów. Insurgency skupia się na walkach na krótkim dystansie rozgrywanych na 16 dostępnych mapach. Gra oferuje zarówno zabawę z botami, jak i w trybie multiplayer.

Najlepiej chyba jednak będzie jak posłuchacie Brodatego, który jakiś czas temu popełnił materiał dotyczący Insurgency:

W Insurgency sprawdzicie 7 różnych trybów multiplayer, jak choćby ochrona ważnego celu, postrzelacie z 40 typów uzbrojenia, a aż pięć trybów przygotowanych pod kooperację pozwolą Wam i Waszym znajomym na wspólną zabawę w specjalnie przygotowanych misjach.

Oferta New World Interactive nie zawiera żadnych haczyków, a jedynie czasowe ograniczenie. Insurgency dostępne będzie za darmo do jutrzejszego wieczoru, ale jeśli dodacie tytuł do swojej biblioteki Steam, to gra zostanie już tam na zawsze.

Skąd taki gest twórców Insurgency? Już 18 września swoją premierę będzie miała druga część gry zatytułowana Insurgency: Sandstorm, która przeniesie graczy na Bliski Wschód. 

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze