W Gwincie króluje teraz Ciri

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 06 Sierpień 2020
  • Komentuj 1

Rodzima karcianka Gwint przeszła wiele zmian. Wygląda na to, że Redzi w końcu zdecydowali już, jak ich gra ma ostatecznie działać – nie zapowiada się na to, aby kolejne systemy były wywracane do góry nogami. Oczywiście, mogę się mylić, ale zanim to nastąpi skorzystajcie z nowego sezonu w Gwincie, który wprowadza sporo nowości.

Ciri głównym motywem nowej aktualizacji w Gwincie

Motywem przewodnim najnowszej aktualizacji w Gwincie jest Ciri. W ramach przepustki sezonowej Podróż, Ciri wraca na szlak, a my wraz z nią. Do zdobycia będzie legendarna skórka, a także mnóstwo przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą zmienić tego generała (generałową?) pod własne upodobania. To jednak nie jedyny element związany z tą postacią!

Zaglądajcie co tydzień do Gwinta, żeby poznawać kolejne rozdziały historii Ciri sprzed wydarzeń z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Każdy rozdział historii Ciri wiąże się z osobnym zestawem zadań, których wykonanie przyśpieszy postępy w ramach Podróży. Będzie to zatem nie lada gratka dla osób zainteresowanych również fabułą!

Ciri w Gwincie.

Patch 7.1 to nie tylko nowa Podróż, ale również kolejny sezon. Sezon Drakonidów potrwa do 1 września, więc korzystajcie z niego, jeśli chcecie wyrwać nagrody. W trybie sezonowym obowiązują nowe zasady - każdy z graczy ma tylko 8 sekund na ukończenie swojej tury i 15 sekund na ukończenie fazy wymiany kart.

Pojawiła się również ulepszona funkcja automatycznego niszczenia kart, która może teraz zostać skonfigurowana na jeden z trzech sposobów:

  • Zasoby: „Niszcz dodatkowe egzemplarze przekraczające limit talii, w miarę możliwości zachowując wersje premium kart. Ustawienie zalecane dla graczy pragnących szybko pozyskać zasoby do tworzenia nowych kart”.
  • Standardowe: „Niszcz wszystkie egzemplarze przekraczające limit talii. Karty premium i standardowe będą niszczone osobno”.
  • Premium: „Zachowaj dodatkowe egzemplarze przekraczające limit talii, żeby transmutować je w ich wersje premium. Ustawienie zalecane dla graczy pragnących poszerzyć swoją kolekcję premium”.

Osobny artykuł trzeba byłoby poświęcić zmianom w balansie, ale zakładam, że jedynie część z Was byłaby tym tematem żywo zainteresowana. Dlatego odsyłam Was tutaj, gdzie wszystko ładnie rozpisano. Całą resztę zapraszam Was do zabawy, bowiem Gwint to zaiste dobra gra!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze