W Baldur's Gate 3 zagracie już na PC

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Epicka gra RPG, nad którą pracowano sześć lat i na którą czekano ponad dwadzieścia lat, Baldur's Gate 3 jest już dostępna na PC za pośrednictwem Steam, GOG i NVIDIA GeForce Now. Baldur's Gate 3 to gra RPG nowej generacji od twórców Divinity: Original Sin 2, osadzona w świecie Dungeons & Dragons i zapewniająca niespotykany dotąd we współczesnych grach RPG poziom rozbudowania i głębi.

W Baldur's Gate 3 zagracie już na PC

Ponad dwadzieścia lat po premierze Baldur's Gate 2 nadszedł czas, by powrócić do Zapomnianych Krain. Twoje wybory kształtują tę opowieść o przyjaźni i zdradzie, poświęceniu i przetrwaniu oraz pokusie władzy absolutnej. Wybieraj spośród 12 klas i 11 ras z Podręcznika gracza D&D i stwórz własną tożsamość lub graj jako bohater Origin z ręcznie stworzonym tłem.

Możesz też zmierzyć się ze swoim wewnętrznym zepsuciem jako Dark Urge, w pełni konfigurowalny bohater Origin z własną, unikalną mechaniką i historią. Niezależnie od tego, kim jesteś, przeżywaj przygody, zdobywaj łupy, walcz i romansuj w Zapomnianych Krainach i poza nimi. Zbierz swoją drużynę i weź udział w przygodzie online jako maksymalnie czteroosobowa drużyna. Uwikłani w konflikt między diabłami, bóstwami i złowrogimi siłami z innego świata, razem zadecydujecie o losie Zapomnianych Krain.

Baldur's Gate 3 ukaże się na PS5 6 września lub 3 września dla posiadaczy PS5 Digital Deluxe Edition. Premiera na komputerach Mac również planowana jest na początek września. Wsparcie dla dodatkowych platform jest nieznane.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze