Gra o ratowaniu pociągów ze znajomymi

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2019
  • Komentuj 0

Cześć to znowu ja, czyli gościu od dziwnych gier, niepokornych indyków oraz cudów, którymi nikt (poza mną i Bartoszem) się nie zachwyca. Tym razem dzięki Daedalic Entertainment i niezależnemu, szwajcarskiemu studiu Indoor Astronaut, zajmiemy się ratowaniem pociągów ze znajomymi. To wszystko już niedługo w ramach Unrailed!

Unrailed!, czyli I Like Trains ze znajomymi!

9 września w programie Steam Early Access zadebiutuje Unrailed!. W Unrailed! drużyna graczy ma za zadanie doprowadzić pędzący pociąg bezpiecznie do stacji, kładąc tory w nieograniczonych, proceduralnie generowanych światach. Muszą zmierzyć się z wrogim otoczeniem i jego mieszkańcami o nie zawsze czystych zamiarach. Gra posiada kooperacyjny tryb (online i kanapowy) oraz tryb rywalizacji online.

Unrailed! wymaga ogromnej koordynacji i komunikacji wewnątrz drużyny. Od początku każdy gracz musi przejąć inne zadania, aby nie stać kolegom na drodze – pociąg na pewno się nie zatrzyma! W trybie natychmiastowym trzeba usuwać przeszkody terenu, zbierać zasoby, ulepszać pociąg i bronić się przed dziwnymi kreaturami, które chcą nam przeszkodzić. Tryb „endless" jest przeznaczony dla 2-4 graczy, posiada różne poziomy trudności i zapewnia niemal niekończącą się rozrywkę, a w trybie PvP mogą rywalizować ze sobą dwie drużyny graczy.

Brzmi dziwnie? Mało interesująco? Prosto? Być może, ale jestem przekonany, że Unrailed! sprawdzi się idealnie przy kanapowym graniu!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze