Ujawniono Project 1v1

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Firma Gearbox Software znana jest, między innymi, z serii Borderlands. Wszyscy z niecierpliwością czekają na trzecią odsłonę post-apokaliptycznej serii, ale tymczasem studio ma dla nas coś nowego.

Owa gra nosi nazwę Project 1v1. Będzie to FPS oparty na szybkich pojedynkach jeden na jednego, z tym że poza strzelaniem do siebie będziemy musieli korzystać też z kart. Czy oznacza to, że gra będzie miała charakter kolekcjonerski? A może dostaniemy za każdym razem tę samą talię? Czy istnieje możliwość zestrzelenia karty przeciwnika, nim ten... rzuci ją na stół (albo gdziekolwiek)? 

Grafiki zbyt wiele nam nie wyjaśniają

Pytania te pozostaną na razie bez odpowiedzi, bo poza ogólnymi informacjami o trybach i gatunku gry, nic więcej na temat nowego projektu nie wiadomo. Grafiki jeszcze nie zostały puszczone do sieci. Gearbox lubi trzymać wszystkie karty przy orderach, to trzeba im przyznać.

Brzmi oryginalnie i nie jesteście pewni, z czym to się je? Gearbox najwidoczniej też nie jest przekonany co do reakcji graczy, dlatego zaprasza do testów , oraz obiecuje, że doświadczenia i opinie graczy będą miały niebagatelny wpływ na ostateczny kształt gry. Jeszcze tego lata możecie dołączyć do wąskiego grona testerów Project 1v1, wystarczy, że zarejestrujecie się na tej stronie. Do wyboru dostaniecie trzy tryby, rankingowy, wyzwanie oraz arenę. 

Niestety, serwery bety znajdują się z USA, więc możecie mieć drobne problemy, ale dla zdesperowanego gracza ponoć nie ma granic!

Teraz czekamy na pierwszy trailer

[Źródło: polygon.com.project1v1.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze