Ubi szykuje Assassin's Creed: Rogue HD

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Listopad 2017
  • Komentuj 2

Jeśli Waszymi ulubionymi grami z serii Assassin's Creed były te z morskimi bitwami, to Ubisoft być może będzie miał dla Was niespodziankę w postaci  Assassin's Creed: Rogue HD na PS4 i Xboxa One. 

Powraca Shay Patrick Cormac

Informacje odświeżonym Rouge podał nie jeden, nie dwa, a aż trzy sklepy usytuowane na Półwyspie Apenińskim. Według podanych przez nie informacji, gra ma kosztować w okolicach 30 Euro i pojawić się na konsolach obecnej generacji w połowie marca przyszłego roku. Czego od HDeka można się spodziewać? Przede wszystkim ładniejszej grafiki i poprawionych gdzieniegdzie tekstur, w końcu Rouge to nie jest strasznie stara gra. Swoją premierę na Xboxach 360 i PS3 miał w 2014 roku, a w 2015 ukazał się na PC. Przyszłoroczna edycja HD, o ile w ogóle okaże się prawdą, będzie debiutem Rouge na konsolach obecnej generacji.

Fabularnie gra opowiada historię byłego asasyna Shay'a Patricka Cormaca, który postanowił zmienić front i pracować dla templariuszy. Jego zadanie było proste: wytropić i dopaść swoich dawnych współbraci. Polowanie odbywało się nie tylko na ulicach Nowego Yorku i miastach wschodniego wybrzeża USA, ale także na wodzie. Przedstawiona nam przez Ubi fabuła dzieje się po zakończeniu przygód Edwarda Kenwaya z Black Flag, ale jeszcze przed przenosinami do Paryża gdzie poznaliśmy Arno. 

Na ile można Włochom wierzyć? Informacja o wersji HD pokazała się w niezależnych od siebie źródłach, więc musi ona pochodzić od jakiegoś przedstawiciela dewelopera/wydawcy bo taka zbierzność dat (jeden sklep mówi o 15 marca, inny o 18) i jednoczesny moment publikacji oferty przypadkiem nazwać nie można. Fani picia rumu, walki na kordelasy i armatnich wystrzałów mogą się więc powoli szykować na wiosenną premierę.

[źródło: eprice.it, reluxshop.itwebster.it]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze