Tower of Fantasy z pierwszą dużą aktualizacją

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

Od 15 września gracze będą mogli odblokować Artificial Island, zupełnie nową lokację wypełnioną pływającymi wyspami, nowymi miejscami do odkrycia, nowymi Developer Logs do zdobycia i nowymi elitarnymi bossami do pokonania. A to wszystko za darmo.

Tower of Fantasy z pierwszą dużą aktualizacją 

Oprócz nowej mapy, gracze mogą odblokować Claudię, Egzekutorkę Hykros o wojskowym usposobieniu. Dzięki opanowaniu techniki walki jednoręcznymi mieczami i mobilności znalazła się na pierwszej linii frontu skomplikowanych operacji, ale po ciężkich obrażeniach w operacji "Mroczna Apokalipsa" trafiła do placówki medycznej.

Jest niezawodna, nieustępliwa i jako pierwsza rusza do przodu w walce. Choć na początku wydaje się zimna, po bliższym poznaniu jest jak starsza siostra o dobrym sercu. Ma silne poczucie sprawiedliwości, walczy o sprawiedliwość i dla innych.

Szczegóły dotyczące Artificial Island:

  • Artificial Island jest odblokowywane, gdy Wędrowcy osiągną poziom Lv.50 i wykonają określone misje; mogą wyruszyć na tę odległą wyspę, korzystając z pojazdu latającego Banges Tech
  • Wędrowcy wyruszą w niezwykłą podróż i przygotują się do interakcji i rozwiązywania niezliczonych zagadek na całej wyspie, mając do dyspozycji sterty zapasów, w tym gold nucleus, black nucleus, a nawet rzadkie red nucleus
  • Wędrowcy mogą odblokować funkcję budowy na Sztucznej Wyspie, aby stworzyć swoją własną, ekskluzywną wyspę! Wędrowiec może uzyskać dostęp do funkcji budowy, gdy jego postępy w eksploracji Sztucznej Wyspy osiągną określony cel LUB określony poziom (jeden lub drugi). Gracze będą mogli odblokować ekskluzywne mapy i zbierać materiały budowlane, aby tworzyć różne przedmioty, poznawać inteligentnych służących i zwierzęta domowe oraz tworzyć i wymieniać wartościowe przedmioty. 

Tower of Fantasy jest już dostępne na całym świecie w App Store oraz Google Play dla systemów iOS i Android, wersja PC dostępna jest przez oficjalną stronę Tower of Fantasy, a także w późniejszym terminie przez Steam i Epic Game Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze