Total War: Seven Kingdoms

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Styczeń 2017
  • Komentuj 0
Seven Kingdoms: Total War to najnowsze dzieło Seven Kingdoms Development Team, które przenosi graczy na pola bitew znane z książek Martina z cyklu ''Pieśń Lodu i Ognia''  Siódmy sezon serialu HBO zbliża się wielkimi krokami, warto więc nieco odświeżyć sobie temat ''Gry o Tron''. Zawsze możecie obejrzeć w domowym zaciszu poprzedni sezon serialu, ale może jako gracze wolicie przypomnieć sobie fabułę w znacznie lepszy sposób? Chodzi oczywiście o moda do TW: Attila o nazwie Seven Kingdoms: Total War Beyond the Wall, który rzuca gracza na ubitą ziemię Westeros. Niestety, na razie mod nie dodaje nowej mapy kampanii, choć nie jest powiedziane, że i ta opcja niedługo trafi do gry. Mod skupia się wyłącznie na odtworzeniu bitew.

W grze znajdziecie osiem głównych frakcji Westeros

W modzie znajdziecie osiem głównych frakcji Westeros

Najnowsza aktualizacja moda dodaje do gry piętnastu nowych bohaterów, Nocną Straż czy Wolnych Ludzi zza Muru. Oprócz tego znalazło się jeszcze miejsce dla kilku nowych Rodów, a jako smaczek na pewno należy uznać ''Bitwę Bękartów'', którą zobaczycie pod koniec filmiku. Jeśli macie w swojej bibliotece TW: Attila, to do Westeros możecie przenieść się choćby zaraz. Moda i informacje potrzebne do jego instalacji znajdziecie tutaj. Swoją drogą świat Martina wydaje się idealny do tego, żeby przenieść go do serii studia Creative Assembly. Zresztą informowali oni w listopadzie, że szykują nową grę Total War w ''erze, którą jeszcze się nie zajmowali''. Choć słowo ''era'' wskazuje, że CA będzie trzymało się raczej linii historycznej, to Total War: Warhammer udowadnia, że potrafią sięgnąć poza realia z prawdziwego świata. Połączenie mechaniki Total Wara z fabułą Gry o Tron? To byłby hit!

Tywin. Jeszcze przed wizytą w toalecie

Tywin. Jeszcze przed wizytą w toalecie

[źródło: moddb.com, dsogaming.com, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze