TOP Game

eeHW8st.jpg Czy lubisz wygrywać nagrody robiąc to, co lubisz? Teraz dzięki naszej małej inicjatywie możesz w łatwy sposób zdobyć super nagrody w postaci gier. Wystarczy komputer, pomysł i film własnego wykonania. Często konkursy wymagają dobrze dopracowanego filmu, który ciężko jest nagrać, ponieważ nie każdy z nas posiada maszynę, która będzie w stanie odpalić najnowsze gry, nagrywać rozgrywkę i potem jeszcze obrobić nagrany materiał. Dlatego chcielibyśmy ułatwić Wam cały ten proces, wprowadzając łagodniejsze zasady, które zapewne pozwolą wielu z was zagrać w to co lubią i w łatwy sposób pokazać innym Wasze umiejętności. Pragniemy, by każdy z Was nagrał surowy materiał, który będzie pokazany innym i potem oceniony. Jednak nie chodzi tutaj o super efekty, czy przepiękną grafikę. Chcemy zobaczyć Wasze umiejętności, które możecie pokazać wykonując przygotowane dla Was zadania. Tak powstał mały projekt o nazwie Top Game – poniżej znajdziecie krótki opis całego projektu!

Czym jest Top Game?

Top Game to inicjatywa, która ma za zadanie wyłonić najbardziej wszechstronnych graczy w danej grze. Zadaniem uczestników będzie nagranie krótkiego gameplaya z danej gry. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy w zależności od tego jaką grę będą chcieli nagrywać, a następnie co jakiś czas otrzymywać będą nowe zadanie. Rund będzie 6, a całość będzie organizowana w formie ligi. Na koniec zostanie zorganizowany finał, do którego awans wywalczy określona grupa uczestników po zakończeniu zapisów. Film w żaden sposób nie może być obrobiony, czyli nie może być na nim żadnych efektów, dodatkowych dźwięków (muzyka, efekty dźwiękowe) Jest to jak dla nas duże ułatwienie, wystarczy tylko odpowiednio nagrać. Jego długość uzależniona będzie od zadania. Na wykonanie będziecie mieli dziesięć dni (data ta może być zmieniona, o czym odpowiednio poinformujemy). Głosowanie też jest ciekawe. Będzie w formie ankiety, a głosować będzie mógł każdy. Im szybciej oddacie swoje zadanie, tym więcej czasu na głosowanie maja pozostali użytkownicy. Nie musisz być w pierwszej trójce, aby wejść do finału. Grupa osób, które weszły do finału dostanie zadanie od oceniającego. W przypadku BFa od Kromki, a w grupie CS:GO od Izaaka. Samo zadanie finałowe również zostanie ocenione przez te osoby. Na koniec zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają obiecane nagrody. Jeżeli będziemy mieli wielu chętnych, to możemy wprowadzić zadania, które będą wymagały zrobienia ciekawych akcji ze swoją drużyną. To jednak prawdopodobnie w przyszłości, w tej pierwszej edycji (i miejmy nadzieję, że nie ostatniej  ) skupimy się na indywidualnościach. Będziemy chcieli zrobić kilka edycji. W każdej z nich do wygrania będą ciekawe gry. Na pierwszy ogień idą Counter Strike: Global Offensive (grupa pod nadzorem  Kuboxa) i Battlefieldy 3 i 4 (jako całość, więc uczestnicy walczący w BF3 powalczą również z tymi z BF4; grupa pod przewodnictwem Glocka). Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na drodze finału, do którego awans dostanie pewien procent uczestników, o którym poinformujemy gdy zbadamy zainteresowanie ligą. W finale przewodzić będzie w przypadku grupy CS:GO Izak, a w przypadku grupy BF3/4 KromkaChleba.

Nagrody?

Tak jak wspomniałem już na początku – w Top Game do wygrania będą przeróżne nagrody. A jakie? O takie: W grupie Counter Strike: Global Offensive: 1 miejsce: ·         PayDay 2 ·         GRID: Autosport 2 miejsce: ·         Victor Vran 3 miejsce: ·         Sword Coast Legends! W grupie Battlefield 3/4: 1 miejsce: ·         Banished ·         Broforce 2 miejsce: ·         Victor Vran 3 miejsce: ·         Kingdom Dołączyć może każdy. Wystarczy zapisać się na naszym forum. Dojść można nawet w trakcie. Jednak pamiętajcie, że wtedy ilość waszych punktów zapewne będzie mniejsza. Do zapisów potrzebne jest tylko wasze konto na forum. Temat znajdziecie tutaj: Zapisy trwają do 14.02. Dołączyć można w trakcie, szczegóły w linku.  Zapraszamy do naszego działu na http://forum.jarock....m/104-top-game/! To właśnie tam pojawiać się będą wszelkie zadania, oraz głosowania.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze