The Expanse uratowane!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Maj 2018
  • Komentuj 7

Z ogromną radością pragnę Was poinformować, że doczekamy się 4 sezonu The Expanse. Kiedy stacja SyFy porzuciła swoje dziecko fani złączyli siły, by za wszelką cenę uratować tak dobry obraz. Tym samym serial z Netflixa przeniesie się na własną platformę Amazona.

Tak, bo to własnie Amazon postanowił dać nowy dom tej produkcji. Z ich budżetem możliwe będzie kontynuowanie tak drogiej produkcji, bo jeden odcinek to koszt około 5 do 7 milionów dolarów (prawie jak w GoT!). Dla stacji SyFy było to po prostu za dużo i przez to zdecydowali się porzucić swoje flagowe dzieło.

Alcon Entertainment Co-Founders, Co-CEOs Andrew Kosove i Broderick Johnson wystosowali oświadczenie oficjalnie potwierdzając plotki, które wokół rozmów z Amazonem krążyły od dnia kasacji serialu.

“We couldn’t be more excited that The Expanse is going to continue on Amazon Prime! We are deeply grateful that Jeff Bezos, Jen Salke, and their team at Amazon have shown such faith in our show.”

Co ciekawe, kampania #SaveTheExpanse nie ograniczyła się jedynie do hashtagów i podpisów petycji, fani zebrali również pieniądze na specjalny abner, który zawisł and siedzibą Amazona. Niesamowite, jak potrafimy się zjednoczyć w obliczu kasacji ulubionego show! :D

Niestety, nie każdy dobry serial podziela losy the Expans. Lucifer dalej czeka na swój nowy domek, a fani wylewają krokodyle łzy za losami Lucka i Chloe. Mimo wsparcia samych aktorów, w dalszym ciągu nie widać efektów. Podobnie jak przy SENSE8 i Everything Sucks.

Są jednak i dobre wieści. iZombie, B99 równie z dostały nowe domy. Jest więc szansa i dla Lucifera.

#SaveLucifer

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze