The Elder Scrolls VI: ...?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Marzec 2017
  • Komentuj 6
Plotek, ploteczek, spekulacji i przypuszczeń na temat najbliższego Elder Scrollsa ze stajni Bethesdy jest tym więcej, im dalej jesteśmy od premiery Skyrima. Powód tego jest dość prosty - ludzie się niecierpliwią. Wymyślają więc różne propozycje na temat tego, jak gra mogłaby wyglądać i od czasu do czasu pojawia się pomysł tak dobry, lub na tyle prawdopodobny, że zaczyna uchodzić za potwierdzoną informację. Bethesda niestety, zgodnie ze swoim zwyczajem trzyma zęby na kłódkę i za nic na świecie nie chce odkryć nawet skrawka tajemnicy, przez co większość rzeczy, które o The Elder Scrolls VI możemy usłyszeć to tylko marzenia fanów, lub wnioski, wysunięte na podstawie drobnych poszlak.

Popularna ostatnio teoria o TES VI

Popularna ostatnio teoria o TES VI

Jeśli chcecie usłyszeć to co o grze już wiemy, lub na co w niej liczymy, to serdecznie zapraszam was do powyższego materiału, w którym omówione zostały takie kwestie jak: gdzie fabuła nowych Elder Scrollsów może się odbywać, kiedy dostaniemy grę do ręki, a także np. jakie nowe możliwości zostaną nam prawdopodobnie udostępnione. Mam nadzieję, że się spodoba i życzę miłej zabawy przy oglądaniu. :)
Autorem tekstu jest Mateusz Chochół z Wiedźmin Wiki - MCH

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze