Target zaprzecza plotkom o GoT

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Spora częśc graczy liczyła, że wraz z końcem sezonu Gry o Tron Bethesda oficjalnie potwierdzi plotki o powstającej grze w uniwersum Martina. Stało się jednak dokładnie odwrotnie. 

Plotka szybko została zdementowana przez sklep Target, którego można nazwać głównym winowajcą całego zamieszania. To właśnie na internetowych stronach tego sprzedawcy pojawiła się wiadomość mówiąca o tajemniczym projekcie ''Bethesda: Game of Thrones''. Fani serialu HBO i książek Martina mieli powody do zadowolenia, a newsy mówiące, że Bethesda zapowie grę wraz z końcem 7. sezonu, tylko podgrzewały atmosferę. 

7. sezon już za nami, żadnej zapowiedzi na razie nie ma. Dla Forbesa wypowiedział się za to rzecznik prasowy sieci Target Lee Henderson, który bezlitośnie i bez skrupułów odziera fanów z marzeń: ''To nie jest prawdziwy produkt – przepraszamy za wynikłe zamieszanie''. 

Winowajca tego całego zamieszania

Zbyt wielkiego pola do interpretacji Henderson nie zostawił i wydaje się, że rzeczywiście na razie nie mamy co spoglądać w stronę Bethesdy jeśli idzie o coś ze świata Gry o Tron. Jeśli jednak myślicie, że wypowiedź Hendersona to próba zamiecenia sprawy pod dywan i odwrócenia naszej uwagi, to Forbes wspomina o jeszcze jednym tytule, który pokazał się w ofercie Target.

Chodzi o... i tu uwaga... ''Rockstar: Game of Thrones''. Oczywiście strona z wpisem, podobnie jak  ''Bethesda: Game of Thrones'', już została usunięta. Ale chyba przyznacie, że wizja stworzenia przez Rockstar czegoś na podstawie prozy Martina jest bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobna. Zwłaszcza, że na talerzu mają już Red Dead Redemption 2.

Czy to ostateczne zamyka sprawę Bethesdy i Gry o Tron? Nadzieja ponoć umiera ostatnia, a mi nie chce się wierzyć, że producenci gier zmarnują temat, który ma tak wielką liczbę fanów i tak wielki potencjał. Stawiam więc, że jakaś produkcja w świecie Gry o Tron na pewno jeszcze powstanie, może doczekamy się zapowiedzi przed kolejnym sezonem (a ten podobno za dwa lata)? 

Teraz wiadomo jak czuje się Jon, który nic nie wie

[źródło: forbes.comreddit.comcomicbook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze