Tajemniczy Starzec - polski quest w Neverwinter

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 02 Lipiec 2013
  • Komentuj 2

Zagraj za Darmo | Wymagania sprzętowe | Trailery | Video

4QEm3Rj

Czy widziałeś kiedyś quest... w którym spotkać możesz wielu popularnych polskich streamerów z Twitch czy Youtube? W dodatku możesz ich zobaczyć grając w grę MMo... Taką możliwość daje Ci system Foundry zastosowany w grze Neverwinter - każdy gracz za darmo może tworzyć własne przygody! Zadanie o nazwie "Tajemniczy Starzec" to krótka (około 30-minutowa) historia parodiująca w delikatny sposób takie postacie jak Rock, Rojo, Graba, Nexos czy Flamy... Prócz nich będziesz miał okazję spotkać sparodiowanych moderatorów i mniejszych "jutuberów" - między innymi Webbera, Lirannę, Gorgorna i Brodatego. Wszyscy oni związani są z zadaniem, jaki zleci ci Tajemnicza Podróżniczka - Twoim celem będzie odnalezienie pewnego brodatego starca i odebranie mu pierścienia o potężnej mocy. Parodyjne zabawy nagle zmienią się w dramatyczny i dynamiczny wątek!

 ZgXkebU

Zadanie "Tajemniczy Starzec" dedykowane polskim użytkownikom Youtube oraz widzom takich osób jak Rock czy Rojo jest zadaniem SINGLEPLAYER, granie w drużynie może spowodować problemy ze skryptami. Jeżeli już chcesz je przejść ze znajomym - zawsze trzymajcie się blisko siebie.

Jak znaleźć zadanie "Tajemniczy Starzec" grając w Neverwinter? Skorzystaj z katalogu zadań Foundry otwierając go klawiszem K, następne w pierwszym polu podaj ID zadania - NW-DDBJZXA4J - oraz wybierz język na "ALL". Powinno Ci znaleźć zadanie o tym tytule, zaakceptuj i... do dzieła! Orzeszek, zaciąłem się i nie wiem, co dalej mam robić! HALP! Na forum jarock.pl znajdziesz temat zawierający wszelkie informacje, jakie powinieneś wiedzieć, również materiał pokazujący przejście wczesnej wersji zadania. Również w temacie, który podany został na początku znajdziesz Bugtracker - zgłaszaj wszelkie problemy i błędy, jakie napotkasz podczas przechodzenia zadania. Czy autor mógłby dać większą nagrodę za zadanie? Poziom przeciwników, przedmioty jakie z nich wypadają oraz finalna nagroda jest definiowana przez system gry - autor zadania nie ma możliwości dania Wam świetnego artefaktu ot tak sobie. Jednak wykonując zadanie "Tajemniczy Starzec" wpierw możesz wziąć "Dzienne Foundry", bowiem ten quest zalicza się do tego! Za codzienne wykonywanie tego zadania będziesz mógł otrzymać Astralne Diamenty. Co mogę zrobić, by wesprzeć twórcę jeżeli zadanie mi się spodoba? Po przejściu wątku gra da Ci możliwość oceny - pozostaw po prostu dobrą ocenę i kilka miłych słów. Jeżeli społeczność forum, widzowie, forumowicze i gracze docenią włożoną pracę, zawsze można pomyśleć o kontynuacji tego wątku i stworzeniu całej kampanii!

Autor: Broda ty

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze