Szczęśliwy Piątek 13-go!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2017
  • Komentuj 2

Kochamy Horrory i kochamy się bać. Ta odrobina adrenaliny, którą chcemy poczuć sprawia, że rocznie wychodzą setki filmów grozy (ich jakość to już inna bajka). I chociaż w kinach króluje teraz Anabelle, a niedługo na ekrany wejdzie film TO, to gracze nie gęsi, swój horror mają. 
 

Nic więc dziwnego, że kiedy ogłoszono projekt oparty o klasykę filmową, fani momentalnie zrzucili sie na jego sfinansowanie. Illfonic Games zebrało tym samym ponad dwa miliony dolarów, co przyczyniło się do ustanowienia rekordu Guinessa w crowdfundingu.

Pieniądze zbierano nie tylko na Kickstarterze, ale i na Backerkitcie. Dwie platformy i dwa miliony. To udowadnia, jak wielką potrzebę multiplayerowych horrorów odczuwają gracze.

Twórcy planują ciągłe wsparcie dla gry, jednak wielu fanów czuje się dotkniętych niespełnionymi obietnicami z kampanii finansowania. Wiekszość jednak cieszy się z możliwości wcielenia się w kultowego Jasona i rozsmarowywania swoich kolegów po ścianach.

Jedno trzeba grze przyznać, ustaliła nowy rekord, i nie wyobrażam sobię w najbliższym czasie gry, która go pobije.

[źródła: cogconnected.comcomicbook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze