Sprawy gry Bethesdy ciąg dalszy

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Wygląda na to, że jednak dostaniemy w tym roku nową grę od Bethesdy. Pete Hines kolejny raz zmienia zdanie i potwierdza informacje o nowym tytule studia, który trafi do nas jeszcze w tym roku.

Wszystko zaczęło się od wywiadu jaki Hines udzielił kanałowi Tek Syndicate. Zapowiedział w nim, że jeszcze w tym roku do rąk graczy trafi kolejna gra studia, choć żadnych szczegółów nie chciał zdradzić. Czy chodzi o tajemniczego Starfielda, na którego pokaz tak liczyliśmy podczas E3? Może coś w stylu Fallout Shelter? Albo jakaś gra na VR?

Niestety dla graczy Hines dość szybko ze swojej wypowiedzi się wycofał twierdząc, że chyba musiał mieć jakieś chwilowe zaćmienie umysłu, bo żadna gra Bethesdy w najbliższym czasie się nie pokaże, a wywiad kazał zignorować:

Nie było do końca wiadomo co o takiej wiadomości myśleć - czy Hines się zagalopował podczas wywiadu i zdradził ważny sekret? Czy faktycznie było to tylko takie gadanie bez pokrycia? Niedawno Hines opublikował kolejnego tweeta i... znowu zmienił zdanie. Okazuje się, że wiadomość dementująca jego rewelacje w wywiadu była ''żartem'', a on sam doskonale wiedział co mówi.

Oczywiście nadal nie wiemy o grze nic, ale teraz można chyba ze spokojem założyć, że tak, Bethesda jeszcze w tym roku wyda nową grę. Czy może musimy się przygotować na kolejną zmianę zdania Hinesa, który się z nami w brzydki sposób bawi?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze