Spotkaj Rocka i zbierz podpis!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 11 Październik 2017
  • Komentuj 7

Dziś swoją oficjalną premierę ma książka ''Cały ten Rock'' autorstwa Michała Wojtasa i Remigiusza '"Rocka'' Maciaszka. Z tej okazji Rock rozpoczyna podróż po Polsce, a Wy będziecie mieli okazję, żeby się z nim spotkać!

Jeśli więc jesteście ciekawi jak wyglądały perypetie Rocka, od prac na budowach, poprzez prowadzenie własnej wypożyczalni płyt DVD aż po znanego YouTubera, to w tej książce znajdziecie wszystkie frapujące Was zagadnienia. Na oficjalnej stronie Empiku o ''Całym tym Roku'' napisano tak:

''Cały ten Rock" jest podróżą od czasów, kiedy odwiedzało się kolegów, aby popatrzeć, jak grają, aż po moment, kiedy ponad milion ludzi ogląda, jak gra ''Rock”. A czasem wystarczy, że tylko do nas gada.

Jeśli chcielibyście spotkać się z Rockiem to już dziś będzie ku temu okazja. W warszawskiej ''Arkadii'' przy alei Jana Pawła II 82 od godziny 18:00 będzie go można spotkać w Empiku, chwilę pogadać i dostać podpis pod swoim egzemplarzem! Ale stolica Polski to nie jedyne miejsce, które już niedługo Rock odwiedzi, poniżej podrzucamy Wam cały harmonogram wraz z linkami do wydarzeń na Facebooku:

Warszawa 11.10.2017 - http://bit.ly/CTRWarszawa
Katowice 12.10.2017- http://bit.ly/CTRKatowice
Kraków 13.10.2017 - http://bit.ly/CTRKrakow
Wrocław 17.10.2017 - http://bit.ly/CTRWroclaw
Łódź 18.10.2017 - http://bit.ly/CTRLodz

Na co możecie liczyć jak wybierzecie się w jedno z tych miejsc? 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze