Skop Darwinowi tyłek

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Kwiecień 2016
  • Komentuj 1

Trochę oldchoolowo, ale gra się przyjemnie

Trochę oldchoolowo, ale gra się przyjemnie

Matematyka, biologia, chemia czy fizyka... jakie to wszystko skomplikowane! Jeśli masz problemy z przedmiotami ścisłymi i szukasz szansy wyzbycia się z siebie złych emocji to dlaczego by nie spuścić łomotu Einstainowi? Hawking, Pitagoras, Skłodowska-Currie, Darwin, Einstein, Tesla, Newton - nazwiska te zna prawie każdy i to nie tylko dlatego, że osoby te należą do najwybitniejszych umysłów w historii ludzkości. Kojarzymy je przeważnie ze szkół, a Ci z Was którzy nie cierpią żadnej z nauk ścisłych z żadną z tych osób dobrych wspomnień nie będą mieli.

Wybierz swojego ulubionego geniusza i stań do walki!

Wybierz swojego ulubionego geniusza i stań do walki!

Ale teraz jest sposób na rozładowanie negatywnych emocji - zwyczajne, pospolite i jakże ludzkie lanie się po mordach. Miałeś problem z teoriami Pitagorasa na zajęciach z matematyki? Teraz możesz pokazać temu genialnemu matematykowi gdzie masz jego twierdzenia, a wszystko dzięki Science Kombat. Gra jest przeglądarkową bijatyką, w którą możecie zagrać choćby zaraz bo Science Kombat jest już dostępne, choć nadal znajduje się w fazie prób i nie wiadomo czy twórcy będą rozwijali ją dalej. Ale gdzie indziej zobaczycie jak Stephen Hawking zaatakuje tunelem przestrzennym zmienionego w małpę Karola Darwina?

Każda z postaci dysponuje swoim atakiem specjalnym

Każda z postaci dysponuje swoim atakiem specjalnym

Każda z postaci dysponuje wyjątkową dla siebie umiejętnością specjalną. Taki dla przykładu Newton wykorzystuje potęgę odkrytej przez siebie grawitacji i będzie zrzucał nam z nieba na głowy jabłka, Tesla wykorzysta swoją wiedzę dotyczącą prądu i napięcia by wystrzelić w nas błyskawice niczym Imperator z Gwiezdnych Wojen. Samo sterowanie jest więcej niż proste i koncentruje się w okół strzałek oraz liter ''W'' i ''E'' także opanowanie tego ''systemu'' nie powinno Wam zająć dłużej niż parę sekund. Oczywiście Science Kombat nie ma co traktować zbyt poważnie, ale jeśli akurat wypadł Wam sprawdzian z matmy czy fizy to możecie tutaj w ładny sposób podziękować za Wasze męczarnie osobie, która Was na nie skazała. Screen_Shot_2016-03-29_at_2.23.33_PM__2_.0 [źródło: siliconera.comsuper.abril.com.br, pcauthority.com.au]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze