Shadow Warrior czeka na chętnych

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Shadow Warrior Classic do wzięcia na GoGu lub Steamie

Wszystko zaczęło się w 1997 roku, kiedy studio 3D Realms stworzyło pierwszego Shadow Warriora, którego teraz możecie zgarnąć dla siebie za darmo na Steamie i GoGu. 

To właśnie od Shadow Warriora z końcówki lat '90 poprzedniego wieku zaczęły się przygody dobrze już dziś znanego japońskiego najemnika imieniem Lo Wang. Wang to chodząca maszyna do zabijania, doskonale wyszkolony członek bractwa Shadow Warriors, którego ulubionym narzędziem pracy jest katana (choć nie stroni także od broni palnej), co z ochotą udowadnia mordując całe hordy wrogów. 

Od wydania pierwszych przygód Wanga minęło 20 lat, a marka zdążyła już przenieść się w ręce Polaków z Flying Wild Hog, którzy wydali dwie poprzednie gry z serii. Tymczasem na GoGu i Steamie czeka na Was Shadow Warrior Classic, za którego nie trzeba płacić ani grosza. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na wersję z GoGa, do gry dostaniecie jeszcze pełną ścieżkę dźwiękową wraz ze wszystkimi rozszerzeniami. 

Jeśli więc chcecie zobaczyć jak wyglądały początki Lo Wanga, to jest ku temu znakomita okazja. Zwłaszcza gdy zobaczymy, co niecałe dwie dekady później z grą zrobiło wspomniane już Flying Wild Hog:

Shadow Warrior Classic do wzięcia na GoGu lub Steamie

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze