SocialGamer - znajdź ludzi do wspólnej gry

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Zarejestruj się w SocialGamer.zone i nigdy więcej nie graj sam!

Być może znacie taką sytuację: kupujecie grę pod granie drużynowe, ale macie problem ze zorganizowaniem stałego teamu. Z pomocą przychodzi teraz SocialGamer.zone!

W grach, w których wiele zależy do dobrego współdziałania najważniejsza jest drużyna. Z doświadczenia na pewno wiecie, że o takiej łatwiej powiedzieć niż znaleźć. Zazwyczaj jesteśmy randomowo dorzucani do zebranej naprędce grupy graczy, która nie dość, że nigdy wcześniej ze sobą nie grała, to jeszcze nie ma między nimi żadnej komunikacji. I weź tu człowiek zagraj jakiegoś rankeda.

Na szczęście powstał w Polsce projekt SocialGamer.zone. ''Rzadko kiedy udawało mi się w grach nawiązać dłuższy kontakt z poznanymi ludźmi, a moje drużyny często pozostawiały wiele do życzenia'' mówi w rozmowie z JaRock.pl założyciel i pomysłodawca SocialGamer Bartosz Dulczewski. ''Stąd pomysł by stworzyć miejsce, w którym ludzie będą mogli utrzymywać dłuższy kontakt bez względu na odległość, a przy okazji tworzyć drużyny, którym będzie zależało na wygranej''.

Twórcy SocialGamer.zone zależy na stworzeniu miejsca, w którym ''proces wyszukiwania i tworzenia "idealnych" drużyn, czy to dla rozrywki czy dla profesjonalnych rozgrywek'' będzie bardzo prosty. Szukać ludzi do gry możecie nie tylko w tych największych i najgłośniejszych tytułach, bo w Socialgamer użytkownicy sami mogą dodawać gry, w które chcą grać. ''Sami możemy tworzyć content naszej strony, przez zasugerowanie gry w bibliotece (okładka z plusem). Sprawdzamy naszą bazę na bieżąco więc dodanie gier może być kwestią godziny lub dni'' mówi Dulczewski. 

W jaki sposób gracze będą łączeni w drużyny? ''Na ten moment łączymy graczy przez podstawowe parametry. Najważniejszym z nich jest ocena w Socialgamer, która ma być pewnego rodzaju wyznacznikiem gracza - jego zachowania, komunikacji zarówno głosowej jak i pisemnej czy umiejętności, które sugeruje'' wyjaśnia szef Socialgamer. ''Będziemy jednak rozwijać nasz algorytm, o kolejne funkcje, pozwalające zadecydować którzy gracze są dla siebie odpowiedni''. 

Wszystkich zachęcamy do wypróbowania SocialGamer.zone, bo jej twórca jest jednym z nas! ''Sam tworzę społeczność Ja Rock odnoszę wrażenie, że są to gracze którym zależy i rozgrywkę traktują jako dobrą zabawę, a właśnie dla takich ludzi chcemy tworzyć, dla ludzi którzy przekażą konstruktywny feedback''. Swoje uwagi możecie przekazywać także na Facebooku!

Zarejestruj się w SocialGamer.zone i nigdy więcej nie graj sam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze