RTX. IT'S ON. - Ogłoszenie wyników

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 26 Styczeń 2021
  • Komentuj 1

Z okazji świąt, razem z NVIDIA oraz sklepem Morele przygotowaliśmy dla streamerów ciekawą zabawę, w której do wygrania są karty graficzne NVIDIA GeForce RTX™! Przyszła pora na ogłoszenie wyników tej zaciętej batalii!

Ostatni miesiąc przebiegał u nas pod szyldem konkursu RTX. IT'S ON; w którym do wygrania był zestaw kart graficznych:

NVIDIA GeForce RTX™ 3080 + GeForce RTX™ 3070

Wszystko, co dobre jednak się kończy, więc przyszła pora na ogłoszenie wyników tej jakże zaciętej batalii! Jury nie miało prostej roboty, ponieważ wszystkie prace miały w sobie coś szczególnego. Ostatecznie jednak, postanowili postawić na Nitka oraz Ratlooz'a, których prace konkursowe znajdziecie poniżej!

Powyższa praca Ratlooz'a to majstersztyk w swoim gatunku - opowiada historię, dopracowany jest tutaj każdy szczegół! Zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Ta gra światła, te emocje płynące z ekranu! Nitek, przeszedłeś samego siebie, zasłużyłeś w stu procentach!

Ostatnim natomiast, lecz niemniej ważnym zwycięzcą, który zgarnął najwięcej głosów publiczności został Dawid, znany jako Pokój Wytrzeźwień! Jego pracę możecie podziwiać poniżej

Wszystkim dziękujemy za udział, mamy nadzieję, że taka forma konkursu przypadła Wam do gustu i wyczekujecie już kolejnej edycji!

Partnerem wydarzenia był sklep Morele.net

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze