Rozstrzygnięcie Diablo III Challenge

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Diablo III Necromanta Challange dobiegło już końca, czas więc na wyłonienie zwycięzców. Listę najlepszych prac możecie zobaczyć także na naszym Facebooku!

Bardzo nas ucieszył Wasz duży odzew i zaanagażowanie w akcję, ilość nadesłanych przez Was grafik była naprawdę spora, dlatego postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić kilka osób. Zwycięzca, który dostanie od nas kartę graficzną AORUS GTX 1060 6GB może być jednak tylko jeden, jego pracę znajdziecie na samym dole wpisu.

Dodatkowo wyróżnieni dostają od nas klucz do Nekromanty do Diablo III na PC:

Kacper Widzisz

Krzysztof Pysz

Małgorzata Bojarska

Przemkowski Fotografia

Miejsca 5-10 otrzymują klucz do Nekromanty do Diablo III na PC

Michał Hajek

Marcin Tyrakowski

Marcin Luc

Magdalena Sowa

Emilia Nox Dróżdż

Bartosz Sadkowski

Miejsce 4. otrzymuje pluszaka Whimsyshire Goblin oraz klucz do Nekromanty do Diablo III na PC:

Mikolaj Adamski

Miejsce 3. otrzymuje chłodzenie procesora ATC700, pluszaka Whimsyshire Goblin i klucz do Nekromanty do Diablo III na PC

Łukasz Czupowski

Miejsce 2. otrzymuje słuchawki Gigabyte Force H1, pluszaka Whimsyshire Goblin, kubek Diablo oraz klucz do Nekromanty do Diablo III na PC

Krzysztof Orczyk

Miejsce 1. otrzymuje kartę graficzną AORUS GTX 1060 6GB, pluszaka Whimsyshire Goblin, figurkę Tyraela, kubek Diablo oraz klucz do Nekromanty do Diablo III na PC.

Łukasz Kapuściński

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym! Dzięki, że bawiliście się wraz z nami i naszymi sponsorami, firmami AORUS, Blizzard i Twitch! Do zobaczenia przy okazji kolejnych konkursów! 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze