Riot odświeża Warwica

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Styczeń 2017
  • Komentuj 2
Riot chce przywrócić nieco blasku championom, którzy zdaniem graczy nie przystają już do tego czym dziś jest League of Legends. Dlatego bohaterów czekają zmiany, zresztą zobaczcie na Warwica. Na swojej stronie Riot napisał, że zmiany jakie dotknęły Warwicka zostały im wskazane przez społeczność. Napisano, że postać nadaje się idealnie dla początkujących graczy, w szczególności tych mających ambicję zostać junglerami Do Riot dotarły jednak głosy, że postać wilczego łowcy jest dla ludzi ''nudna i przestarzała'', a w przypadku gier na bardzo wysokim poziomie mało użyteczna. Dlatego Warwicka czekają zmiany. Twórcy, choć w szczegóły się nie wdają, chcą sprawić, żeby champion mógł szybciej wchodzić do gry i nie czekać na wbicie odpowiednio wysokiego poziomu.

Społeczność jest zdania, że Warwick się trochę zestarzał

Społeczność jest zdania, że Warwick się trochę zestarzał

Ale to nie wszystkie zmiany jakie dotkną Warwicka, bo równie ważne jak lifting jego umiejętności będzie też lifting jego ''otoczki''. Wiąże się to z stworzeniem nowych artworków postaci, tak by stały na tym samym poziomie co te należące do najpopularniejszych championów, oraz nadanie mu ''odpowiedniego miejsca'' w świecie gry. Riot chce to osiągnąć zwiększoną dawką przemocy. ''Uważamy, że przemoc jest istotną cechą Warwicka i chcemy zobaczyć jak daleko możemy ten temat pociągnąć'' napisali deweloperzy. Czego nie napisali, to dokładna lista zmian jakie dotkną Warwicka, ale tych pewnie możemy się spodziewać bardzo niedługo. A na osłodę mamy Warwick: The Wrath of Zaun, kozacka animacja nie? [źródło: leagueoflegends.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze