Ready for Ragnarok?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2018
  • Komentuj 5

Od pierwszej chwili gdy obejrzałam trailer wiedziałam, że Rune: Ragnarok będzie wyjątkowe. Informacji było co prawda jak na lekarstwo, ale z czasem na YouTubie twórców pojawiło się wiele odpowiedzi. Ostatnio jednak padło ważne pytanie, czy jesteście gotowi na Ragnarok?

W czwartek opublikowali na swoim kanale całe 7 sekund filmu, sprawdzająć jednocześnie naszą gotowość na kolejną część Rune. Na Facebooku jednocześnie zapowiedzieli, że w tym tygodniu pojawi się na ich tablicy coś ważnego. 

Tu zaczynają się już tylko spekulacje. Czy to oznacza, że w tym tygodniu poznany datę premiery? A może dostaniemy gameplay? Sądząc po tym, że premiera gry miała przypaść na rok 2018, to możemy spodziewać się już na dniach intensywnego promowania tytułu. Nie powstaje w ciszy absolutnej jak Cyberpunk, więc wiadomo już całkiem sporo. 

Ostatnimi czasy twórcy podzielili się informacjami o statkach i bitwach morskich. Powiem Wam, że z konceptu drakkara sam Floki z Wikingów byłby dumny.

Jeżeli ciekawi Was ten RPG akcji, to zajrzyjcie na kanał twórców TUTAJ, bo warto prześledzić wszystkie pamiętniki developerów. No i ten nordycki klimat...

Dam znać, gdy tylko pojawią się nowe wieści!

[Źródła: facebook.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze