Raper Słoń promuje Borderlands 3

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2019
  • Komentuj 2

Od premiery Borderlands 3 dzielą nas niecałe 3 dni. Mimo tego, że gra pojawi się jako czasowy exclusive na Epic Games Store, fani serii nie mogą doczekać się powrotu do tego wyjątkowego shootera. Gearbox postanowił podkręcić atmosferę nowymi materiałami promocyjnymi. Nie byle jakimi, bo ekscentryczny raper Słoń nagrał własny kawałek o tytule Borderlands. Posłuchajcie.

Słoń rapuje Borderlandsy

Jak na Słonia przystało, kawałek jest przeznaczony dla dorosłego słuchacza. Utwór Borderlands powstał dzięki współpracy z CENEGA i Good Loot. Nie powiem, żeby Słoń jakoś mocno kojarzył się z grami, ale nietypowa reklama może przypaść do gustu wielu osobom. Nie jest to może poziom Love Forever, ale dla miłośników gatunku z pewnością to niezła gratka. 

Jeżeli taka forma nie przemawia do Was, zobaczcie najnowszy premierowy trailer Borderlands 3.

Borderlands 3 Cinematic Launch Trailer "Let's Make Some Mayhem"

Trzeba przyznać, że radosny utwór Seven Seas of Rhye zespołu Queen idealnie pasuje do konwencji Borderlandsów. Nieco mniej pasuje do niego poza z Fortnita, którą uważni fani wyłapali na końcu trailera. Dabing w wykonaniu Troya Calypso nie przypadł społeczności YouTuba do gustu.

Premiera Borderlands 3 już 13 września 2019 na Epic Games Store, Xbox One i PS4. Czekacie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze