Rainbow jedzie do Japonii

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Październik 2016
  • Komentuj 7

Japonia miejscem akcji ostatniego DLCeka

Japonia miejscem akcji ostatniego DLCeka

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niedługo Ubisoft będzie gotowy pokazać ostatnie rozszerzenie do Rainbow Six: Siege. Tym razem przeniesiemy się do Japonii. Rainbow Six: Siege nadal trzyma się dobrze, a od czasów premiery graczy ciągle przybywa. Gra to znakomity przykłąd na to, jak mądrze rozwijać markę i nie zrażać przy okazji swojej społeczności. W Siege zagraliśmy już Kanadyjczykami, doszli operatorzy ze Stanów Zjednoczonych i przenieśliśmy się do slumsów Brazylii. Zgodnie z tym co obiecywano od dawna, Rainbow Six dostanie jeszcze jedno darmowe rozszeżenie, które przeniesie nas do Kraju Kwitnącej Wiśni. Na Twitterowym koncie japońskiego oddziału Ubi pokazał się taki wpis:
Napis po japońsku, według niezawodnego Google Translate, oznacza ''czas, chodź Tareri''. @Z_11w z Twttera, który wydaje się być japończykiem, tłumaczy tekst po prostu jako ''nadszedł czas''
Oprócz niezbyt wiele mówiącej grafiki, do sieci trafił, nieoficjalnie tym razem, krótki zapis z rozgrywki, na którym możecie zobaczyć nowego operatora i wygląd nowej japońskiej mapy:
Kiedy zagracie w nowe DLC? Tego niestety nadal nie wiadomo, choć pewnie Ubi ogłosi to na dniach. Spekuluje się jednak, że japońskiego dodatku doczekamy się gdzieś w połowie listopada. [źródło: pcgamer.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze