R6: ''Operacja Zdrowie'' w toku

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Lipiec 2017
  • Komentuj 3

Miał być w pełni polski dodatek do Rainbow Six, ale Ubi zdecydowało, że ważniejsze jest uzdrowienie gry.  Operation Health juz się rozpoczęła, a wraz z nią do gry trafiły skrzynki ze... skórkami.

Poprawek doczekał się także gadżet Hibany

Alpha Packs, czy raczej Pakiety Alfa, do gry trafią wraz z aktualizacją 2.1.1 (choć nie odrazu). Obok skrzynek z łupami Ubi poprawił jeszcze działanie gadżetu X-KAIROS używanego przez Hibanę oraz wprowadził ''kilka poprawek miejsc odrodzenia'' na mapie Kanał.

Wrócę jeszcze do skrzynek z łupami, bo wybaczcie, ale budzą one u mnie spore kontrowersje. Już nie mówię o problemie ze skórkami z jakim zmagał się CS:GO kiedy młodociani gracze wydawali spore pieniądze na skórki, a potem jeszcze bawili się w bukmacherkę na nie do końca sprawdzonych serwisach. Tylko czy to właśnie za pomocą skrzynek z lootem Ubi powinno naprawiać R6?

Bez systemu lootu nie obejdzie się dziś żaden sieciowy FPS?

''Pakiety Alfa zaprojektowano w taki sposób, aby dawać wam darmowe element ozdobne za samo granie! Pakiety Alfa będą publikowane stopniowo i wprowadzą losowy system nagród, w którym znajdzie się wiele uprzednio opublikowanych przedmiotów ozdobnych (chociażby malowania Czarny Lód), jak również wyjątkowe przedmioty poziomu legendarnego, które pojawią się wyłącznie w pakietach Alfa'' napisali przedstawiciele Ubisoftu na blogu.

Na szczęście Pakiety Alfa będziemy zdobywali po prostu grając w Rainbowa. Ubi nigdzie o ewentualnych mikrotransakcjach nie napisało, ale wydaje się, że w tym wypadku ich wprowadzenie będzie tylko kwestią czasu.

''Pakiety Alfa będą włączane stopniowo na poszczególnych platformach, chcemy zagwarantować wam możliwie najstabilniejszą premierę. Rozumiemy, że dla niektórych graczy może być to frustrujące, ale najważniejsze dla nas jest to, aby nie pogorszyć sposobu działania gry''. Czyli dodajemy całkowicie nową rzecz, która może grę zepsuć i nazywamy to ''naprawą''. Ubi please...

Wygląda więc na to, że fani wymienili ''polski dodatek'' jaki miał ukazać się w sierpniu, na nowy system lootu. Rozumiem, to fajny bajer, ale czy rzeczywiście brak łupów był, z punktu widzenia graczy, największym problemem R6?

Operacja się udała, pacjent zmarł?

[źródło: rainbow6.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze