Q&A - GAME ZONE KRK

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Grudzień 2013
  • Komentuj 126
Jeśli jesteście fanami gier komputerowych (a zakładamy, że jesteście skoro odwiedzacie jarock.pl) to nie możecie przegapić Game Zone KRK, imprezy która odbędzie się między 7 a 8 grudnia w budynku byłego hotelu Forum w Krakowie. Jednodniowa wejściówka to wydatek 10 zł, za 2 dni zapłacicie 15 zł. Dla miłośników wirtualnej rozgrywki czekać będzie wiele atrakcji jak turniej LoLa czy Starcrafta. Organizatorzy przygotowali również miejsca do pogrania w Assasins Creed IV Black Flag. Dla specjalistów od sprzętu komputerowego zorganizowane zostaną targi Cybermarket, gdzie każdy gracz będzie mógł znaleźć odpowiedni gadżet dla siebie. game_zone_krk_0 Jednak rzeczą na którą chcielibyśmy, żebyście zwrócili uwagę to zorganizowane w Strefie Show panele dyskusyjne z YouTuberami. Wśród wielu zaproszonych gości znalazła się również ekipa jarock.pl z Rockiem i Rojem na czele. Będziecie mogli nam zadawać pytania w 3 panelach dyskusyjnych: Sobota (07.12) 18:00 - 19:30 - Remigiusz Rock Maciaszek bez tajemnic Niedziela (08.12) 14:00 - 16:00 - Ekipa Jarock.pl - Brunecia, Flamy, M4sha, Mkrr3, Rock, Seto, SouShibo Niedziela (08.12) 18:00 - 21:00 - Duet Rock & Rojo Już teraz możecie w komentarzach zadawać pytania do paneli, na najlepsze odpowiemy na Game Zone KRK! Warto dodać, że ze wszystkich paneli będziecie mogli oglądnąć LIVE na jarock.pl/live ALE UWAGA UWAGA! Zamieszczanie pytania prosimy umieścić we wzorze (zależnie od tego do kogo jest skierowane): [Q Rock] - pytanie [Q Ja,Rock!] - pytanie [Q Rock&Rojo] - pytanie Ważne jest aby obserwować czy ktoś już nie zadał Twojego pytania, wtedy musisz wymyślić inne.

KONKURS:

Do wygrania - 9 dwu-dniowych karnetów na Game Zone Krk.

Co zrobić by wygrać? - Zadać jak najciekawsze pytanie do Rocka pod tym wpisem. Pisząc pytanie musicie zadać je według następującego wzoru: [Q Rock] - pytanie - [Konkurs Rock]. Wybierzemy 9 według nas najciekawszych pytań. Aby wziąć udział w konkursie nie wolno pisać komentarzy jako Gość (musicie być zalogowani do konta disqus). Z osobami, które wygrały skontaktujemy się przez maila podanego na koncie disqus. Na pytania czekamy do godziny 16.00 w piątek 06.12.13. Do każdej z 9 osób napiszemy zaraz po rozstrzygnięciu konkursu. Proszę odpowiedzieć na maila do godziny 22.00 tego samego dnia. AB.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze