Przetestuj Just Cause 3 za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Wybuchy, pościgi, strzelaniny i jeszcze więcej wybuchów - tak w dużym skrócie prezentuje się trzecia część Just Cause. Właśnie trwają darmowe testy gry Avalanche Studios, czasu na sprawdzenie tytułu dużo nie zostało. 

Trial potrwa do jutrzejszego wieczora

Wydany 2015 roku Just Cause zasłynął głównie z powodu zastosowanych w nim zabezpieczeń firmy Denuvo, które przez dość długi czas opierało się wszelkim próbom scrackowania. To właśnie JC3 i Denuvo miałbyć głównymi powodami, dzięki którym dziś niemielibyśmy już piractwa. Tak się jednak nie stało, ale to temat na inny wpis. 

Dziś nikt nie musi uciekać się do nieuczciwych praktyk bo w Just Cause 3 możecie pograć nie dość, że całkowicie za darmo, to jeszcze w 100% legalnie. Na Steamie czeka trial gry, który jednak kończy się jutro wieczorem. Dla tych, którym gierka przypadnie do gustu przygotowano niezłą obniżkę, bo aż 75%. 10 euro za taką produkcję jak JC3 wydaje się nie być wygórowaną ceną. 

Teraz także mutli

Jeśli zdecydujecie się z triala skorzystać i akurat macie z przyjaciółmi wolny wieczór, to grzechem byłoby nie skorzystać z przygotowanego specjalnie pod Just Cause 3 moda pozwalającego na grę multiplayer. Ściągnąć go możecie wchodząc o tutaj

[źródło: steam 1, steam 2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze