Przerażające Pokemon Go

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 27 Październik 2016
  • Komentuj 0
Pokemon Go może nie cieszy się już tak dużą sławą, jak kilka tygodni temu, ale twórcy mają na to sposób. Wprowadzili wydarzenie związane z Halloween. Czy okaże się strzałem w dziesiątkę i przyciągnie z powrotem starych wyjadaczy? Z tego co widać na mieście: TAK. A co niesie ze sobą event? Każdy, ale to każdy cukierek, który zdobędziemy poprzez łapanie, ''wysiadywanie'' oraz transfer pokemona do profesora zostanie podwojony. Ponadto słodkości otrzymywane od naszego Buddy Pokemona ulegną czterokrotnemu zwiększeniu.

''Straszne'' Pokemony zastąpią gołębie i szczury

''Straszne'' Pokemony zastąpią gołębie i szczury

W dodatku pokemony takie jak: Gengar, Golbat, Gastly, Haunter, Zubat, Hypno, Meowth, Cubone, Drowzee oraz ich ewolucje, będą jeszcze częściej pojawiać się na naszych ekranach . Po kilkunastominutowym spacerze mogę stwierdzić, że wszystkie spawny naszych ulubionych gołębi i szczurków zostały najzwyczajniej podmienione przez powyższe okazy. A zmorą pokroju Pidgeyów okazują się Cubone i Meowth. Nie wszystko jest tak kolorowe, ponieważ łapanie rzadkich pokemonów z wysokim CP będzie oddziaływać na nasze zapasy Great i Ultra Balli, jak koniec miesiąca na grubość naszego portfela — zapasy kulek szybko ulegną zmniejszeniu.

Pogoda może nie rozpieszcza, ale kolejny zubat sam się nie złapie!

Pogoda może nie rozpieszcza, ale kolejny Zubat sam się nie złapie!

Śpieszcie się! Pokemonowy Halloween rozpoczął się wczoraj, a potrwa do 1 listopada, czyli najbliższego wtorku. Może być to jedyna tak dobra okazja, by wrócić choć na moment do hitu ostatniego lata i zadbać o ewolucje, które umknęły nam w przeszłości. [źródła: youtube.com, pokemongomap.live]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze