Premium w BF I się zmienia

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Marzec 2017
  • Komentuj 1

''Nie przejdą'' także dla tych bez Premium

''Nie przejdą'' także dla tych bez Premium

Dzielenie graczy na tych z Premium i bez niego to wielka bolączka Battlefielda, ale idą zmiany. Teraz tylko jeden znajomy musi mieć przepustkę sezonową i już cała ekipa może wskoczyć do nowych map. Są jednak pewne obostrzenia. Wielu graczy Battlefielda pewnie zna ten problem - ktoś z ekipy nie ma kupionego Premium i na nowych mapach grać nie może. Jasne, w BFa można łupać solo, ale chyba nie ma tutaj wątpliwości, że najwięcej przyjemności z gry czerpie się, kiedy wokół mamy swoich ludzi. Zresztą problem z DLCekami do Battlefielda nie jest nowy i wygląda na to, że EA i DICE w końcu go dostrzegli. Być może nie są do końca zadowoleni z wyników sprzedażowych wersji Premium, a może po prostu posłuchali wyrażanego od dawna niezadowolenia społeczności graczy, związanego z polityką, jaką prowadziło EA jeśli idzie o dodatki.

Jedna przepustka, wielu graczy

Jedna przepustka, wielu graczy

''Chcemy też, by na wszystkich mapach grało jak najwięcej graczy, co powinno zapewnić wszystkim jak największą frajdę'' napisał na blogu producent gry Andreas Skoglund. ''Spojrzeliśmy na ten problem z różnych perspektyw i znaleźliśmy rozwiązanie, które chcemy wypróbować z graczami''. I tak oto powstało ''Współdzielone premium'' (Premium Friends). Sprawa jest prosta - jeden z Waszych znajomych ma przepustkę Premium i dzięki niemu wszyscy będziecie mogli grać na nowych mapach! Wystarczy, że zaprosi Was do gry i już ''Nie przejdą'' stanie przed Wami otworem.

Sporo opcji zostanie zablokowanych, ale grać się da

Sporo opcji zostanie zablokowanych, ale grać się da

Trzeba się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami - zaproszeni gracze nie będą mogli korzystać z broni i pojazdów dostępnych w DLCkach. O zbieraniu dodatkowego doświadczenia też zapomnijcie - co prawda DICE je Wam naliczy, ale otrzymacie je dopiero, gdy skusicie się na zakup przepustki. Podobnie jest z medalami i kodeksami z dodatków - bez Premium ich nie zdobędziecie. Nie ma jednak tragedii, jak komuś zależy jedynie na wspólnym graniu w doborowym towarzystwie, to brak XP czy nowych broni zabawy mu nie zepsuje. Zdecydowanie krok w dobrą stronę!

Pomysł dobry, zostanie z BFem na stałe?

Pomysł dobry, zostanie z BFem na stałe?

[źródło: battlefield.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze