Prawdziwy Fallout Shelter

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

Zajrzyj na Facebooka Urbex History

Dziś już na szczęście nikomu nie potrzebne, ale ''bunkry są''

Dziś już na szczęście nikomu nie potrzebne, ale ''bunkry są''

Każdy kto miał styczność z serią Fallout na pewno zastanawiał się jakby naprawdę wyglądał świat po zagładzie atomowej i co wtedy by zrobił. Jak się przygotować, co zabrać, skąd brać pożywienie i jak przetrwać w takiej sytuacji? Na całym świecie rozlokowane są schrony przeciwatomowe. Niektóre przygotowane są tylko dla głów państw i ich rodzin, a inne dostępne dla ogółu. Powstają też specjalne tzw. ''arki'', gdzie można wykupić sobie przytulne miejsce tak samo jak w przypadku Vault-tec. Nie jest Wam na pewno obce, że i w Polsce mamy takie budowle, ale są one w większości mocno zdewastowane albo niedostępne. Nam udało się jednak znaleźć jeden we względnie dobrym stanie.
Mocno zdziwiło nas, że w magazynach dalej znajdują się płaszcze przeciwchemiczne i maski przeciwgazowe. Niektóre nawet pozamykane w fabryczne opakowania.

Stan idealny, jeszcze z instrukcją!

Stan idealny, jeszcze z instrukcją!

Udało się też znaleźć porozrzucane (ale w dużej liczbie) wojskowe pakiety przeciwchemiczne, coś w stylu Rad Away z Fallouta :)

Bez energola ani rusz

Bez energola ani rusz

Co prawda schron jaki zobaczyliście na naszym filmie nie wyglądał dokładnie tak samo jak ten z gry, a przetrwanie w nim nuklearnej wojny byłoby bardzo dużym wyzwaniem, to i tak chodząc po zawiłych korytarzach, nie mogłem pozbyć się myśli o Falloucie. Mam nadzieję, że podobają się Wam materiały tego typu i chcielibyście jeszcze kiedyś przeczytać i zobaczyć nasze inne znaleziska, które często kojarzą się nierozerwanie z miejscami z gier. Do zobaczenia przy okazji kolejnych wpisów!

Zajrzyj na Facebooka Urbex History


Autorem wpisu jest Jakub Stankowski z kanału Urbex History

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze