Współpraca


 

Reklama dźwignią handlu

Jednym z głównych problemów gier amatorskich lub tworzonych przez niewielkie firmy jest ich promocja – najczęściej wymagająca od twórców sporych nakładów finansowych. Reklama gier amatorskich najczęściej nie jest prostą sprawą. Tutaj wychodzimy Wam na przeciw – nasza sieć jest gotowa pokazywać Wasze gry dziesiątkom tysięcy użytkowników na rozgrywkach na żywo oraz setkom tysięcy na YouTube. Proces tworzenia własnej gry często opiera się o takie platformy jak IndieGoGo albo Kickstarter – my jesteśmy gotowi promować Wasze akcje zbierania funduszy oraz rozwój projektów. Reklama gier indie jest na wyciągnięcie ręki. Wasze gry mogą być prezentowane lub dokładnie opisywane na zrzeszonych w naszej sieci kanałach na Twitch, Hitbox oraz Youtube – dzięki temu my uzyskujemy różnorodność treści, gwarantujemy naszym widzom oraz użytkownikom ciekawe tytuły, zaś Wy jako deweloperzy otrzymujecie większy rozgłos i ruch wokół swoich produkcji!


Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami współpracować?

JaRock.pl to przede wszystkim miejsce, gdzie użytkownicy mogą znaleźć wielu popularnych ludzi prezentujących różne gry za pomocą tzw. livestreamów, czyli rozgrywek pokazywanych na żywo na takich platformach jak Twitch lub Hitbox. Zrzeszamy blisko 40 popularnych polskich twórców na Youtube oraz prezentujących gry na żywo poprzez portale streamerskie. Łącznie docieramy do prawie 3 milionów subskrybentów na Youtube w Polsce, do ponad miliona ludzi na Facebook oraz do niemal miliona ludzi subskrybujących kanały Twitch i Hitbox. Poniżej znajdziesz kilkunaście osób z naszej sieci, kliknij avatar lub nazwę, by przejść do profilu na YouTube, Twitch lub Hitbox.

Nasz portal miesięcznie odwiedza ponad 360 000 unikalnych użytkowników oraz wyświetlany jest średnio 4 miliony razy. Zajmujemy się prezentacjami technikaliów, gier oraz zapowiedziami nadchodzących tytułów – tworząc swoją grę możecie nawiązać z nami współpracę. Tekstowo oraz wizualnie! :-) To chyba dobry powód, by zaprezentować swoją grę właśnie tutaj, prawda?


Oferta dla małych firm

Niewielkie gry i produkcje małych firm najczęściej nie mają sporych funduszy na kampanie reklamowe – dlatego oferujemy Wam możliwość prezentacji gier na zrzeszonych w naszej sieci kanałach YouTube oraz na LIVE'ach prowadzonych na Twitch lub Hitbox. Wasz tytuł może również pojawić się w formie newsa na naszym portalu JaRock.pl Tworząc grupę zrzeszoną pod logiem oraz stroną JaRock.pl docieramy do dużej ilości użytkowników – kontaktując się z nami za pomocą adresu dostępnego poniżej możemy udostępnić Wasze wersje prasowe naszym twórcom. Dzięki temu Wasz tytuł zobaczy na LIVE lub na YouTube kilka tysięcy, a może nawet kilkaset tysiecy osób, co w niemal darmowy sposób przyczyni się do reklamy Waszej produkcji. Nasza oferta dotyczy możliwości prezentacji Waszych tytułów w naszej sieci w zależności od stopnia rozbudowania Waszych gier – nie prezentujemy wersji demonstracyjnych, zaś “siła” reklamy uzależniona jest od jakości prezentowanych tytułów. Promujemy gry, które w formie prasowej lub pełnej możemy przetestować. Im ciekawsza, oryginalniejsza, lepiej wykonana jest Wasza produkcja tym my postaramy się zapewnić jej większy rozgłos za pomocą newsów, gameplayów, prezentacji oraz rozgrywek prowadzonych na żywo! Kto wie... może Wasza gra jest nieodkrytą perełką na rynku gier, której do pełni szczęścia potrzebny jest jedynie rozgłos. My możemy go zapewnić! :-)


Oferta komercyjna

Zwykłe prezentacje oraz newsy na temat Twojej produkcji to za mało? Skontaktuj się z nami w celach komercyjnych – oferujemy przestrzenie reklamowe na portalu, forum dyskusyjnym, umieszczenie Waszej produkcji w regularnych rozgrywkach na kanałach LIVE. Korzystając z oferty komercyjnej możecie zapewnić sobie stałą prezentację oraz promocję Waszych tytułów na takich kanałach jak RockAlone, SouShibo, GrabaGra czy Yuuhi. Docierając do łącznie 3 milionów subskrybentów na YouTube tworzony przez Was tytuł może otrzymać solidne wsparcie reklamowe za pomocą prezentacji, gameplayów lub recenzji – komercyjna wersja współpracy pozwoli na reklamę Waszego tytułu w dużo większej formie niż jednorazowe prezentacje. Zamiast tego zrzeszeni w naszej sieci twórcy mogą stworzyć serię tzw. gameplayów lub prezentować grę na LIVE przez wiele dni. Bardziej ścisłe warunki współpracy możemy ustalić poprzez nasz email kontaktowy – forma współpracy jest “płynna” - jesteśmy w stanie ustalić różne sposoby współpracy oraz wynagrodzenia.


Kontakt

Dbamy o bezpieczeństwo kontaktu! Jeżeli ktoś z Was, jako deweloperów, otrzymał od nas zaproszenie do współpracy – poniżej możecie potwierdzić nasze dane. Adres nadawcy musi zgadzać się z tym, który podany jest poniżej.

Email

Postaramy się odpowiedzieć na każdy Wasz mail odnośnie współpracy z nami. Jeżeli piszesz do nas po raz pierwszy – postaraj się w tytule podać nazwę gry, w opisie podać formę współpracy I zaprezentować swój tytuł. Im więcej danych udostępnicie nam na temat swoich gier, tym łatwiej będzie nam zarządzać ludźmi, którzy chcieliby promować Waszą produkcję. To znacząco ułatwi nam pracę nad promocją Waszych gier :-)