Powstaje animowany serial Assassin’s Creed

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Pełnometrażowy film Assassin's Creed serc widzów nie podbił, to może animowany serial się spodoba? Adi Shankar, twórca netflixowej Castelvanii, będzie czuwał nad całością prac.

Ani całkiem duży budżet, ani przeprowadzona na dużą skalę kampania reklamowa w internecie i telewizji, ani w gwiazdy w postaci Michaela Fassbendera i Jeremy'ego Ironsa nie odmieniły klątwy jaka ciąży na filmowych adaptacjach gier. Film Assassin's Creed swoje co prawda zarobił, ale naszych serc raczej nie podbił. 

Jak długo do premiery?

Ubisoft jednak uparcie dąży do przeniesienia jednej ze swoich ważniejszych marek poza branżę gier. W marcu do sieci trafiły pierwsze informacje, że Assassin's Creed rzeczywiście zostanie przeniesiony na mniejszy ekran, wtedy jednak spekulowano, że będzie to produkcja z aktorami. Możecie jednak o tym zapomnieć - serial o asasynach powstanie w formie anime. Pieczę nad nim sprawował będzie Adi Shankar, którego Castelvanię zobaczymy na Netflixie już w najbliższy piątek. 

O samym serialu nadal niewiele wiadomo, choć na Facebooku Shankar ujawnia, że będzie on miał swoją własną, niewidzianą w żadnej grze, historię. O nazwiskach aktorów, którzy mieliby podłożyć głos głównym bohaterom też na razie możemy zapomnieć. Podobnie jak o dacie premiery. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze