Polska mapa w Rainbow Six Siege?

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 18 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Pamiętacie wielkie plany Ubisoftu dotyczące polskiego dodatku w Rainbow Six: Siege? Wtedy nic z tego nie wyszło, bo z rozkładu wypchnęła nas ''Operacja Zdrowie''. Teraz pomysł wraca za sprawą Kromki, który ma dla Was specjalne zadanie.

Nie doczekaliśmy się polskiej mapy w Rainbow Six, choć  Ubisoft przez długi czas takową zapowiadał. Ostatecznie skończyło się na dodaniu do gry dwóch polskich operatorek GROMu - Zofii i Eli. Mapy nie ma, ale od czego mamy społeczność?

Kromka stawia przed Wami wyzwanie: zaprojektujcie polską mapę do Rainbow Six: Siege. Jak to zrobić? Posłuchajcie Kromki:

Jak się za to zabrać? Zerknijcie na zasady kromkowego challange'a:

  1.  Do 27 kwietnia przesłać na adres: [email protected] propozycję polskiej mapy Rainbow Six Siege.
  2.  Propozycją jest opis mapy + graficzne przedstawienie mapy (zdjęcie/skan/profesjonalna praca w programie/minigra/etc).
  3.  Każda osoba może przesłać 1 propozycję.
  4.  27 kwietnia (godzina zostanie podana) na livestreamie zostanie wybrane 10 najlepszych propozycji.
  5.  Ostatnim krokiem będzie głosowanie społeczności.
  6.  Do głosów społeczności dodane zostaną głosy trzech jurorów. Każdy z jurorów dysponuje głosem o wartości 15% głosów propozycji, która będzie miała najwięcej głosów po głosowaniu społeczności. (Praca A ma 1000 głosów, więc juror dysponuje głosem o wartości 150 głosów, które może przeznaczyć na którąkolwiek pracę, bo 1000 x 15% = 150. Praca B ma 200 głosów, więc juror dysponuje głosem o wartości 30 głosów itd). Wszystkie ewentualne zmiany i informacje będą podawane na FB oraz w filmach na YT w formie ogłoszeń przed normalnymi materiałami.

Powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze