Pokoloruj sobie Geralta

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Jeśli marzyliście, żeby zmienić kolory świata Wiedźmina to 1. listopada będzie ku temu okazja. Geralt dostanie swoją własną kolorowankę! 

Zaliczyliście wszystkie questy poboczne? Odwiedziliście każde miejsce w grze? Zebraliście wszystkie karty do Gwinta? Gratuluję, to nie byle jakie osiągnięcie. Ale Redzi i Dark Horse Comics mają dla Was kolejne - 96 stron The Witcher Adult Coloring Book do pokolorowania!

Kolorowanka, jeśli można tak nazwać album przeznaczony jednak dla dorosłych, swoją premierę będzie miała 1. listopada tego roku. Zapomnijcie jednak o jakimś soft porno - ''dla dorosłych'' nie oznacza, że sprawa będzie kręciła się wokół seksu, choć na pewno jedna naga scena się znajdzie:

Na stronie Dark Horse o komiksie napisano: ''Wybierz się w podróż wraz z Geraltem, Ciri, Triss, Yennefer, Płotką, Shani i całą resztą Twoich ulubionych bohaterów Wiedźmina w różnych fantastycznych pozach... wszystkie inspirowane przez grę komputerową''. 

The Witcher Adult Coloring Book do sprzedaży wejdzie 1. listopada, za możliwość pokolorowania świata Wiedźmina będzie trzeba zapłacić 15 dolarów. 

[źródło: twitter.com 1 , twitter.com 2darkhorse.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze