Pokemon GO otwiera się na Polskę

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 04 Luty 2021
  • Komentuj 0

Pokemon Go dostępne jest w Polsce i to już wszyscy dobrze wiecie. Niemniej produkcja Niantic nie była wybitnie „wspierana” na naszym padole łez. Nie prowadzone były odpowiednie social media, marketing, itd. Teraz jednak ulega to zmianom i jest to tak w zasadzie dobra wiadomość!

Pokemon GO <3 Polska

Od czasu startu aplikacji latem 2016 roku, Pokemon GO zostało pobrane ponad 1 miliard razy i złapanych w niej zostało więcej niż 300 miliardów Pokemon. W Polsce istnieje bardzo entuzjastyczna społeczność która sprawiła, że tytuł ten stał się tym, czym jest obecnie: wspaniałą zabawą dla młodszych i starszych, narzędziem do odkrywania i eksploracji!

W listopadzie wprowadzona została aktualizacja GO Beyond. Oferowała ona usprawnione zdobywanie kolejnych poziomów dla wszystkich graczy, podniesienie maksymalnej liczby poziomów do 50 i wprowadziła pory roku wpływające na wydarzenia w grze. Dodatkowo Niantic Inc. zareagował na globalne zmiany i trudną sytuację dla wielu graczy poprzez wprowadzenie czasowych ulepszeń do gry. Sprawiło to, że każdy mógł znów cieszyć się Pokemon GO, bez względu na swoją obecną sytuację epidemiczną.

Wraz ze startem nowych polskich kanałów w social media, trenerzy Pokemon mogą być zawsze na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami, wydarzeniami i ogólnymi informacjami o grze. Niantic Inc. aktywuje kanały @PokemonGOAppPOL w serwisie Twitter oraz PokemonGOAppPL na Faceboku. Polscy trenerzy od teraz będą otrzymywać wszystkie oficjalne komunikaty Pokemon GO w ojczystym języku.

I to doprawdy świetna wiadomość! Przynajmniej dla mnie, bo ja jeszcze gram. A Wy?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze