Pokazano trailer Ancestors

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Kwiecień 2017
  • Komentuj 4

Całe lata ewolucji przed nami!

Osiem milionów lat ewolucji przed nami!

Ancestors: The Humankind Odyssey zabiera gracza w podróż trwającą osiem milionów lat, do samego początku ludzkości. Za grę odpowiada Patrice Desilet, czyli człowiek który dołożył niejedną cegiełkę do serii Assassin's Creed. Na wstępie napiszę, że nie znamy na razie daty premiery produkcji, choć jak twierdzi jej twórca, Ancestors jest już grywalne. The Humankind Odyssey jest (będzie?) trzecioosobową grą akcji z naciskiem położonym na zarządzanie zasobami i survivalowym zacięciem. Do nieco dokładniejszych informacji dotarł VG247.com. Dzięki nim wiemy, że deweloperzy zastanawiają się nad wprowadzeniem do gry... kanibalizmu, bo przez taki etap ludzkość też przechodziła. Podobnie nie wiadomo jeszcze do końca, czy w grze znajdą się elementy walki między ludzkimi plemionami. ''Ewentualnie, może, będzie jakiś konflikt, ale na razie go nie ma'' powiedział podczas konferencji Reboot Develop Patrice Desilets.

Welcome to the Jungle!

Welcome to the Jungle!

Całość fabuły ma rozciągać się przez osiem milionów lat, a historia zaczyna się 10 milionów lat temu i, w zdecydowanej większości, osadzona jest w kolebce ludzkości jaką jest Afryka. W grze wcielamy się w naszego przodka, który wszystkiego dopiero musi się nauczyć - możecie więc zapomnieć o walce na miecze (bo skąd miecze?!), bo jak wspomina sam twórca ''w pewnym momencie podnosisz gałąź...''. Od czegoś trzeba zacząć. Gra pokaże też bardziej ludzki wymiar naszej historii. ''Nie opowiem historii ludzkości pracując tylko z facetami'' odpowiedział Desilets zapytany o kobiety tworzące grę. ''Do tego (ewolucji- przyp red.) potrzebne są dzieci!''. Najlepiej jednak będzie jak zobaczycie trailer Ancestors: The Humankind, który wczoraj trafił do sieci. Kiedy premiera? Daty nie ujawniono, ale oddechu nie macie co wstrzymywać...
[źródło: vg247.com, pcgamer.com, YT - Panache Digital Games]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze